• KK

Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda. Aktor wciąż chudnie! Zobacz nowe zdjęcia

Odmieniony Olaf Lubaszenko na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
Fot. ONS

Olaf Lubaszenko znowu schudł? Aktor pojawił się na imprezie w jednym z warszawskich teatrów i zaprezentował znacznie szczuplejszą sylwetkę niż kilka miesięcy temu, kiedy to informował, że udało mu się zrzucić już 50 kg. Wygląda więc na to, że Lubaszenko nie porzucił diety i wciąż ostro trenuje. Efekty są rewelacyjne- wystarczy spojrzeć na zdjęcia z otwarcia nowej sceny w Teatrze Kwadrat. Olaf Lubaszenko wyglądał świetnie!

 

Warto przypomnieć, że słynny aktor zniknął z życia publicznego kilka lat temu. Po jakimś czasie media informowały o problemach aktora z nadwagą. Okazało się wówczas, że Olaf Lubaszenko waży 135 kilo i wciąż tyje. Na początku 2015 roku zdecydował się opowiedzieć o swoich problemach w programie "Uwaga".

Nie ukrywam, że jestem znużony, zmęczony sobą, bo w życiu tyle o sobie nie myślałem, nie mówiłem co w ostatnich tygodniach. Nawet powziąłem postanowienie, że jak to się skończy, to wrócę do starego, dobrego rytmu i nie będę się pokazywał publicznie przez długi, długi czas...- stwierdził w wywiadzie. Nie powiem, ile muszę zrzucić, by być zadowolonym. Dużo... dużo... bardzo dużo. To nie będzie łatwa walka- mówił wówczas aktor.

Patrząc na najnowsze zdjęcia Olafa Lubaszenko trudno nie odnieść wrażenia, że jego waga wciąż spada. Zobaczcie, jak Olaf Lubaszenko wyglądał na wczorajszej imprezie.

 

Zobacz także: Edyta Herbuś na imprezę do teatru przyszła w płaszczu. Kiedy go zdjęła... WOW! Musicie zobaczyć jak wyglądała!

 

Olaf Lubaszenko na imprezie w Teatrze Kwadrat.

Aktor znowu schudł?

Olaf Lubaszenko zaprezentował się w świetnej formie.

Może Cię również zainteresować:

Olaf Lubaszenko jest fanem piłki nożnej. Nam zdradził, jakiego sportowca ceni najbardziej WIDEO

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje