Ola Szwed do Dawida Podsiadły: "Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz!" O co chodzi?

Aleksandra Szwed bierze udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W kolejnym odcinku show Szwed będzie występować jako Dawid Podsiadło! Na początku aktorka była bardzo podekscytowana tym, że będzie mogła wcielić się w swojego idola. Radość nie trwała jednak długo. Dlaczego?

Ucieszyłam się, że wylosowałam artystę, którego cenię, słucham (...) nauka tekstu nie będzie wielkim problemem. No i ta radość nie trwała zbyt długo, ponieważ sympatia to jest jedno, a stworzenie postaci to jest drugie - powiedziała w rozmowie z Party.pl Ola Szwed.

Szwed stwierdziła, że Dawid nie jest łatwą postacią do "odegrania", ponieważ jest on raczej introwertykiem - to jej zupełne przeciwieństwo - Ola jest znana ze swojej wybuchowej osobowości!

 

Czy Szwed chciałaby, żeby jej występ jako Dawid Podsiadło w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczył sam artysta? Co powiedziała? Obejrzyjcie koniecznie nasze wideo, a wszystkiego się dowiecie.

 

Zobacz też: Znamy ostatniego uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Jaka jest pełna lista uczestników piątej edycji show?

 

Ola Szwed wcieli się w postać Dawida Podsiadły.

Ola Szwed bez włosów

 

Czy Dawidowi Podsiadle się spodoba?

Dawid Podsiadło na Sylwestrze z Dwójką 2015/2016
Fot. East News

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Ola Szwed wygra TTBZ?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady