• BZ

Po wielkiej stracie Ola Kwaśniewska dziękuje za słowa otuchy, zobaczcie jej wzruszający wpis

Ola Kwaśniewska
Fot. Instagram

 

Jak niedawno informowaliśmy, Ola Kwaśniewska straciła ukochanego psa! Na Instagramie pokazała zdjęcie ukochanej suczki Faluni.

 

Pies Oli Kwaśniewskiej
Fot. Instagram

 

Córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego była mocno przybita tą stratą, nic dziwnego - Falunia towarzyszyła jej niemal od zawsze. Na Instagramie często oglądaliśmy urocze zdjęcia psiaków i zabawne opisy pod nimi. 

Przyjaciele, znajomi i fani wpisywali pod jej postem wiele wyrazów współczucia, za które Kwaśniewska właśnie podziękowała, zamieszczając filmik z ulubionymi czworonogami.

Kochani, bardzo bardzo dziękuję za wszystkie słowa otuchy. Falcia miała prawie 14 lat i bardzo fajne życie, ale każdy psiarz zna tę wyrwę w sercu. To niezwykle krzepiące, że jest nas tak wielu. Ściskam Was strasznie!
P.S. Powyżej Falutek w jednym z wielu zaliczonych środków lokomocji, acz absolutnie najulubieńszym. Kleksiu, no cóż, robi to dla towarzystwa 😉

 

 

To miłe, że w trudnych chwilach mogła liczyć na tak wiele osób.

 

Zobacz też: "Dużo jem, po co mam się głodzić? Chudszy się nie poznałbym", takie słowa napisała dla męża Ola Kwaśniewska. O co chodzi?

 

Psy Aleksandry Kwaśniewskiej

Pies Oli Kwaśniewskiej
Fot. Instagram

Może Cię również zainteresować:

Ola Kwaśniewska "w dniu swojego ślubu przeżyła największą traumę w życiu". Kto wyjawił szokujące szczegóły z jej ślubu?

Źródło: Newseria Lifstyle/Kinga Molenda

Twoje ulubione zwierzę, to...

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady