• KK

Ogórek broni Agaty Dudy: "Media próbowały sprowokować ją! Pani prezydentowa mówi i to dużo"

Źródło: WideoPortal/xnews

Magdalena Ogórek broni Agaty Dudy. Była kandydatka na urząd prezydenta postanowiła skomentować działalność Pierwszej Damy, która przez wiele gwiazd jest krytykowana za brak reakcji na ważne w Polsce sprawy. Żona prezydenta nie zabrała głosu m.in. w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Plany polityków podzieliły Polaków, a w całym kraju były organizowane protesty. O to, żeby Agata Duda zajęła stanowisko w kontrowersyjnej sprawie apelowała wówczas Paulina Młynarska, która za pośrednictwem Facebooka pokazała nagranie skierowane do żony Andrzeja Dudy.

My nie kupujemy tego, że pani jest apolityczna i że pani się nie angażuje a to dlatego, że wzięła pani bardzo czynny udział w kampanii prezydenckiej swojego męża i setki tysięcy kobiet zagłosowały na niego właśnie dlatego, że pani je do tego przekonywała. To dla nas bardzo ważne, żeby była pani dziś z nami. Zwracam się jako do matki, jako do nauczycielki, jak do siostry. Czekamy na panią- mówiła wówczas Paulina Młynarska.

Teraz swoją ocenę działalności Agaty Dudy wystawiła Magdalena Ogórek, która w rozmowie z wideoportal.pl zachwycała się postawą Pierwszej Damy. Co powiedziała o żonie prezydenta?

Każda pierwsza dama ma prawo wybrać sobie taki sposób funkcjonowania, jaki uważa za zasadny i doskonale wiemy, że część mediów próbowała sprowokować ją do wypowiedzi a ona uznała, że dana tematyka jest zbyt newralgiczna i nie chciała mówić. Ja tak to odbieram, to jest moje prywatne zdanie. Natomiast pani prezydentowa mówi i to bardzo dużo, bo ja śledzę to, co robi. Ona codziennie uczestniczy w bardzo ważnych wydarzeniach i bardzo istotnych inicjatywach. Odwiedza szpitale, odwiedza domy dziecka. Jest między ludźmi, rozmawia z ludźmi i dotyka spraw takich bardzo ważnych. 

Co jeszcze powiedziała Magdalena Ogórek? Posłuchajcie sami!

 

Zobacz także: Jak pokonać uczucie nieśmiałości?

 

Magdalena Ogórek zachwycona postawą Agaty Dudy.

Magdalena Ogórek

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Zgadzacie się z opinią Magdaleny Ogórek o Agacie Dudzie?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady