• dayv

Koroniewska ma dość plotek o dietach cud: Mam za sobą poważną operację

Joanna Koroniewska opowiedziała o chorobie
Fot. ONS

Jeszcze kilka tygodni temu Joanna Koroniewska przeżywała swój złoty okres. Gwiazda TVP grała główną rolę w jednym z najpopularniejszych seriali, prowadziła programy rozrywkowe oraz pojawiała się na okładkach magazynów. Teraz skupia się głównie na kampaniach reklamowych dla marek z którymi współpracuje. Przypomnijmy: Koroniewska promuje nowy napój. Została twarzą znanej marki 

Kilka dni temu Joanna pojawiła się w sztuce "Intryga", gdzie zagrała główną rolę. Oczy wszystkich były zwrócone tylko na nią, ponieważ nie da się ukryć, że w ostatnim czasie sporo schudła. Nigdy nie należała do grona gwiazd, które mają problemy z nadwagą, dlatego jest to o tyle zaskakujące. Okazuje się, że nowa sylwetka to efekt diety i ćwiczeń, a nie choroby jak spekulują media.
 

Od roku biegam. Osłabia mnie, gdy czytam, że schudłam, bo mam chorą tarczycę. Kiedyś tak było, ale mam za sobą poważną operację i wszystko wróciło do normy. Teraz świadomie pracuję nad ciałem. Unikam glutaminianu i azotynu sodu, ale nie wykluczam "modnego glutenu". Jem więcej warzyw. Zdarzają się słodycze. Naprawdę dużo kalorii. - czytamy w rozmowie z "Show"
 

Gwiazda nie chciała zdradzić czy biega razem z partnerem, dodała jednak, że do biegania namówiła ją koleżanka na wakacjach, chociaż do tej pory uważała, że sport nie jest dla niej. 
 

W szkole na biegach przełajowych, oczywiście bez wcześniejszego przygotowania, wypluwałam płuca. Teraz zaczęłam od marszobiegów - naprzemiennie minuta marszu i minuta biegu. Nawet półtorej godziny bez przerwy. - chwali się.
 

Joanna Koroniewska dołączyła tym samym do grona gwiazd, które w ostatnim czasie chwalą sobie uprawianie sportu. 

Zobacz: Joanna Koroniewska dumna z odejścia z "M jak miłość" 

Joanna Koroniewska na premierze sztuki:

Może Cię również zainteresować:

Basia Kurdej-Szatan zastąpiła Joannę Koroniewską w "M jak miłość". Czy prywatnie się lubią? Będziecie zaskoczeni!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady