• BuFi

Nowy tatuaż gwiazdora. Kto w ten sposób wyznał miłość żonie?

David Bekcham ma nowy tatuaż
Fot. Facebook

David Beckham uwielbia tatuaże. Niedawno, specjalnie dla swojej córki, wytatuował sobie wizerunek Minionka! Przystojny piłkarz zdobył się teraz na podobny „prezent" - ale dla swojej żony, Victorii. Zobacz: Nowy tatuaż Davida Beckhama. Zrobił go specjalnie dla córki!

Czwartego lipca minęła 16. rocznica ślubu sportowca i piosenkarki. Z tej okazji David wytatuował sobie na palcu magiczną cyfrę 99 - na pamiątkę 1999 roku. Jest to nie tylko rok ślubu Victorii i Davida Beckhamów, ale i przyjścia na świat ich syna, Brooklyna. Nic dziwnego, że Beckham napisał na swoim Facebooku, że był on dla niego wyjątkowy.


Fani jednak wskazali na jeszcze jedno wydarzenie - Manchester United, w którym grał David, wygrał wówczas Champion League. Powodów do nowego tatuażu Beckham miał więc mnóstwo. Ale nam i tak najbardziej podoba się ten z rocznicą ślubu. Zwlaszcza gdy przypomnimy sobie, jak jedna z najsłynniejszych par show-biznesu wyglądała w ten dzień. Pamiętacie fryzury Davida i Victorii? Trochę się zmienili od tego czasu... Zawsze lubimy patrzeć na zdjęcia z tego bajkowego ślubu:

Zobacz: Victoria pokazała pierwszy raz zdjęcia ze ślubu z Davidem. Co to była za uroczystość!
 Może Cię również zainteresować:

Beckhamowie, Clooney z Amal, Winfrey - goście na ślubie Meghan i Harry'ego! Czyja obecność najbardziej zaskoczyła i dlaczego?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady