Nowe taneczne show Polsatu już jesienią! Kto powinien zostać polską Jennifer Lopez? GŁOSUJ w naszym PLEBISCYCIE!

Wiemy już, jaki program zastąpi "Taniec z gwiazdami"! Jesienią na antenie Polsatu zobaczymy polską wersję "World of Dance" - widowiskowego show stworzonego przez Jennifer Lopez, która zasiada również w jury. Piosenkarka, wraz z innymi profesjonalistami, ocenia występy tancerzy prezentujących różne style taneczne. Już niedługo to nasi artyści będą mogli pokazać się przed szerszą publicznością.

 

Do rywalizacji w świecie tańca staną profesjonaliści, którzy stworzą zapierające dech w piersiach choreografie, jakich jeszcze nie było. Najlepsi tancerze z Polski i ze świata będą oceniani przez profesjonalne jury w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów. Każdy z uczestników będzie miał szanse zdobyć maksymalną punktację w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność - można przeczytać w zapowiedziach programu.

 

Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi polską edycję "World of Dance". Tajemnicą jest także skład sędziowski. Która z polskich gwiazd mogłaby zastąpić Jennifer Lopez? GŁOSUJCIE W NASZYM PLEBISCYCIE!

 

POLECAMY: Jennifer Lopez mówi po polsku i... zaprasza na nowy program Polsatu! ZOBACZ

 

"World of Dance" już jesienią w Polsacie!

World of Dance - plakat wersja Polska

Która z gwiazd stanie się polską Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez
Fot. East News

 


Może Cię również zainteresować:

Co łączy Michała Szpaka i Jennifer Lopez? Będziecie mocno zaskoczeni! Szykuje się jakiś hit?

Źródło: Joanna Rutkowska

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady