Nowe oblicze Greya nowy zwiastun Nowe oblicze Greya plakat filmu Nowe oblicze Greya - Ana w sukni ślubnej Nowe oblicze Greya sceny erotyczne Nowe oblicze Greya - ślub Any i Christiana
Nowe oblicze Greya nowy zwiastun
YouTube
Czekaliśmy na to! Kiedy premiera?
1/9
Nowe oblicze Greya nowy zwiastun
YouTube

Już jest! Zwiastun filmu "Nowe oblicze Greya", w którym zobaczymy ślub oraz podróż poślubną Any i Christiana. Ostatnia, trzecia część filmu, będzie miała swoją premierę już w Walentynki 2018. Przypominamy, że ekipa filmu już ponad pół roku temu zakończyła pracę na planie, ponieważ jednocześnie powstały dwie części filmu "Ciemniejsza strona Greya" i "Nowe oblicze Greya". W drugiej części filmu w życiu bohaterów zachodzą wielkie zmiany - Ana przyjmuje oświadczyny ukochanego, dlatego w trzeciej części czeka nas ślub. Fragmenty uroczystości można zobaczyć w nowym zwiastunie. Zobacz oficjalne plakaty filmu i zwiastun na kolejnych stronach!

ZOBACZ: Dornan o scenach seksu z Johnson w "Greyu" . Nie uwierzycie, co jej mówił, żeby się rozluźniła!

2/9
Nowe oblicze Greya plakat filmu
Facebook

Pierwszy oficjalny plakat filmu "Nowe oblicze Greya". Zobacz kolejny na następnej stronie!

3/9
Nowe oblicze Greya - Ana w sukni ślubnej
Facebook

Drugi oficjalny plakat filmu "Nowe oblicze Greya". Zwiastun znajdziecie na kolejnej stronie!

4/9
Nowe oblicze Greya sceny erotyczne
YouTube

Oto zupełnie nowy zwiastun filmu "Nowe oblicze Greya":

Co wiadomo na temat filmu? Więcej szczegółów poznasz na kolejnych stronach!

5/9
Nowe oblicze Greya - ślub Any i Christiana
YouTube

W końcu! W trzeciej części filmu piękna studentka i tajemniczy milioner powiedzą sakramentalne "tak". Choć początkowo Anastasia Steele uważała, że jej ukochany za szybko chce się pobrać, ostatecznie zdecydowała się na ślub. Po uroczystości Christian Grey zabierze ukochaną w podróż poślubną po Europie. Więcej zdjęć z podróży na kolejnych stronach!

6/9
Nowe oblicze Greya - gorące sceny w zwiastunie
YouTube

W nowej części filmu nie zabraknie gorących scen! A jak wyglądała podróż poślubna Any i Christiana? Zobacz kolejny slajd!

7/9
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan na skuterze na planie filmu
Instagram

Anastasia Steele i Christian Grey pojechali w podróż poślubną m.in. do Francji. Zdjęcia do filmu powstawały na południu Francji oraz w Paryżu. 

8/9
Pocałunek Christiana Greya i Any Steele
Instagram

Ana i Christian w Paryżu. 

9/9
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan w Paryżu kręcą sceny do filmu
Instagram

Po podróży poślubnej okaże się, że Ana jest w ciąży! Ponoć Christian nie przyjdzie tego zbyt dobrze i będzie wściekły. Do tego żądny zemsty były szef Any będzie starał się skomplikować im życie. Czeka nas zatem wiele emocji. Premiera już w przyszłym roku w Walentynki!