Nowe fakty w sprawie zaginionego Piotra Kijanki! Nurkowie wznowili poszukiwania

Piotr Kijanka zaginął w Krakowie
Fot. East News

 

Piotr Kijanka zaginął 6 stycznia po wyjściu z restauracji, w której odbywały się urodziny jego ciężarnej żony. Mieszkaniec Krakowa nie wrócił do domu - od tamtego czasu szuka go policja, przyjaciele i rodzina. Co nowego wiadomo w sprawie? Na początku lutego Grupa Specjalna Płetwonurków RP przeszukała Wisłę w rejonie, gdzie ostatni raz widziany był Piotr Kijanka.

 

ZOBACZ:  Zaginięcie Piotra Kijanki - są nowe nagrania z monitoringu!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Strażacy zakończyli poszukiwania Piotra Kijanki w Wiśle. Co wiemy o sprawie?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Nowe fakty w sprawie zaginionego Piotra Kijanki!

Na profilu na Facebooku "Zaginął Piotr Kijanka" można zobaczyć zdjęcie terenu, na którym poszukiwany jest Kijanka. Praca nurków w ostatnich tygodniach nie przyniosła efektów, nie odnaleziono ciała mężczyzny, ani żadnego śladu po nim. Dziś, 12 lutego, nurkowie wznowili poszukiwania mężczyzny. Przypominamy, że policja szuka dwóch świadków, którzy mijali Piotra Kijankę w nocy z 6 na 7 stycznia. Policja opublikowała nagranie przedstawiające Piotra Kijankę w rejonie Bulwaru Kurlandzkiego nad Wisłą, pomiędzy Mostem Kotlarskim a Dąbiem. Zaginiony znajdował się w tych okolicach w godzinach 00:20-01:00 7 stycznia.

Prezentujemy zapis monitoringu, na którym są uwidocznieni rowerzyści oraz zaginiony (ostatni raz widoczny o godzinie 00:21:54). Na nagraniu widać również dwie osoby[czerwone kółko], które szły wtedy Bulwarem Kurlandzkim w kierunku mostu Kotlarskiego (o godzinie 00:27-00:28). Ta para proszona jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Krakowie - czytamy na Facebooku Małopolskiej policji.

Nikt od tamtego czasu jednak nie zgłosił się w sprawie zaginięcia Piotra Kijanki. Policja prosi o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym (tel. 12 61 51 205,  12 61 52 908 - całodobowy lub 997).

 

ZOBACZ: "Wtedy wiedziałam, że coś musiało się stać". Żona Piotra Kijanki opowiedziała o pierwszych godzinach po jego zaginięciu. Jej słowa są wstrząsające!

 

Od kilku tygodni cały Kraków szuka Piotra Kijanki

Piotr Kijanka  poszukiwania w Krakowie
Fot. East News

Mężczyzna zaginął 6 stycznia

Kim jest Piotr Kijanka? Kraków szuka zaginionego mężczyzny

Od tamtego czasu policja i straż poszukują mężczyzny

Piotr Kijanka zaginął

Śledzisz sprawę zaginięcia Piotra Kijanki?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady