• BoyToy

Cichopek wydaje nową książkę! MAMY OKŁADKĘ

Książki Kasi Cichopek Z maluchem przy stole
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Katarzyna Cichopek jest już w ósmym miesiącu ciąży i niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. Gwiazda jednak nie rezygnuje z pracy - realizuje autorski program dla Polsatu Cafe, angażuje się też w rozmaite projekty, głównie te skierowane do młodych mam. Przypomnijmy: Tak wyglądają szkolenia dla mam ciężarnej Kasi Cichopek

To jednak nie koniec. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, żuż 20 listopada swoją premierę będzie miała trzecia książka autorstwa Cichopek. Tym razem aktorka poruszy temat odżywiania matki w ciąży, a wszystko z pomocą specjalistów. Tytuł publikacji to "Z maluchem przy stole", a Katarzyna skupi się w niej głównie na nawykach żywieniowych wyniesionych ze swojego rodzinnego domu.

Gwiazda w książce zawarła też przepisy na pyszne i zdrowe dania, przygotowane we współpracy z dietetykiem. Podaje też przykłady na swoim synku Adasiu, jakie triki stosować, aby dziecko dobrze i smacznie zjadło posiłki.

Jako mama chce być świadoma co jest dobre dla mojego synka. Książka ta pomaga w tym temacie zrozumieć kilka rzeczy przydatnych w żywieniu malucha w codziennym życiu - mówi Cichopek.


Tak wygląda okładka trzeciej książki Kasi Cichopek. Kupicie?

Zobacz: Cichopek wybrała imię dla córki? Mamy oficjalny komentarzCiężarna Kasia Cichopek na salonach:

Może Cię również zainteresować:

"Ograniczyłam swoją pracę zawodową" Katarzyna Cichopek planuje przerwę od show-biznesu? Co z "M jak miłość"?

Źródło: Newseria Lifestyle

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady