Małgorzata Rozenek pisze książkę o modzie? Mamy komentarz gwiazdy!

Małgorzata Rozenek
Fot. ONS

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Małgorzata Rozenek została Gwiazdą Roku magazynu "Party"! Dlaczego czytelnicy lubią o niej czytać? "Bywam kontrowersyjna"

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Nowa książka Małgorzaty Rozenek


Za sprawą programu “Perfekcyjna pani domu”, Małgorzata Rozenek stała się nie tylko gwiazdą i bohaterką mediów, ale też specjalistką od prowadzenia domu. Gwiazda wydała trzy poradniki: "Perfekcyjna pani domu. Poradnik", “Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu” oraz “Perfekcyjny ogród. Poradnik”. Już jesienią w księgarniach ukaże się jej czwarta książka. Czego będzie dotyczyć?


Ostatnio pojawiła się plotka, że w nowej książce Rozenek będzie radzić Polakom, jak powinni się ubierać! Niektóre osoby ze świata mody skrytykowały gwiazdę za wybór takiej tematyki. Dlaczego? Bloger Tobiasz Kujawa zarzucił jej, że nie zna się na modzie i nie powinna o niej pisać. Poprosiliśmy gwiazdę o komentarz, czy jej książka rzeczywiście będzie dotyczyć stylu. Co usłyszeliśmy?
 

“Nie jest to książka o modzie i stylu, ale o tym, jak czuć się dobrze w różnych dziedzinach życia”. powiedziała nam Małgorzata Rozenek.


Brzmi tajemniczo, ale przynajmniej wiemy, o czym Rozenek na pewno pisać nie będzie. Czekamy zatem na jesienną premierę. Myślicie, że nowa książka gwiazdy TVN, podobnie jak poprzednie, szybko zniknie z księgarnianych półek? 


Zobacz na Polki.pl: Zaplanuj "Perfekcyjny rok" z Małgorzatą Rozenek


 Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady