• BoyToy

Z OSTATNIEJ CHWILI: To już pewne! TANIEC Z GWIAZDAMI WRACA

Taniec z Gwiazdami wraca na antenę
Fot. ONS

Od 2005 roku nieprzerwanie przez 7 lat na antenie TVN królował program "Taniec z Gwiazdami". W pewnym momencie jednak formuła show się wyczerpała, a oglądalność wpadła w tendencję spadkową. Przypomnijmy: Taniec z gwiazdami znika z anteny

Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich stęsknionych za "Tańcem z Gwiazdami" - w rozmowie z "Faktem" Edward Miszczak, szef programowy stacji, potwierdził, że niebawem znów zobaczymy taneczne show na antenie TVN! Obecnie trwają poszukiwania potencjalnych gwiazd, które mogłyby wziąć udział w programie, więc zobaczymy go w telewizji prawdopodobnie na wiosnę przyszłego roku.
 

Ja się z tym formatem jeszcze nie pożegnałem, nie zapomnieliśmy o tym. Nie pożegnaliśmy się z „Tańcem z gwiazdami” i on wróci! Ludzie bardzo za nim tęsknią. Formuła tego programu jest rewelacyjna! Czekamy tylko teraz, żeby się udał casting na uczestników, który trwa. Producenci, którzy byli niedawno zainteresowani tym programem, badają rynek. Mówią, że mamy już wystarczająco dużo kobiet, które by mogły zatańczyć, ale brakuje facetów. Jesteśmy otwarci na gwiazdy! - powiedział w rozmowie z dziennikiem "Fakt".


My jesteśmy taką decyzję władz TVN-u zachwyceni! A wy kogo najchętniej zobaczylibyście na parkiecie? I ciekawe czy show ma jeszcze szansę prowadzić nadal Natasza Urbańska? Zobacz: Nieudany debiut Nataszy. "Wszystko się posypało"

Tak wyglądał finał "Tańca z gwiazdami":

Może Cię również zainteresować:

Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje