• chimera

Wyciekły do sieci piosenki Spice Girls. Fani już spekulują powrót grupy (POSŁUCHAJ)

Wyciekły nowe piosenki Spice Girls
Fot. ONS

Spice Girls po zakończeniu działalności kilkukrotnie powracało na scenę. Ostatni raz w 2012 roku podczas Olimpiady w Londynie. Cała piątka dała świetne show, które oczywiście podsyciło zainteresowanie mediów, a w fanach urodziło nadzieję na nowy materiał. Podobnie było kilka godzin temu, kiedy do sieci wyciekły nieznane dotąd utwory brytyjskiej grupy.

Zobacz: Polski gangster: "Spice Girls grały w Polsce. Jarałem trawę z Victorią"

Emocje szybko ostudził fakt, że piosenki "Pain Proof" i "A Day In Your Life" zostały nagrane ponad 15 lat temu i miały trafić na ostatnią płytę Spice Girls "Forever". Pożegnalny album nagrany już bez Geri Halliwell nie okazał się hitem, dlatego też po utworach, które od wczoraj można posłuchać, nie powinniście spodziewać się hitów na miarę "Wannabe" czy "Spice Up Your Life".

Oczywiście na forach internetowych zawrzało. Zagorzali fani grupy (a wciąż tacy są) mają swoją teorię spiskową i wierzą, że jest to kontrolowany wyciek zwiastujący tak samo duży powrót, jak ten z 2008 roku. Może, kiedyś... W końcu Mel C złożyła pewną deklarację przed naszą kamerą. Przypomnijmy: Mel C dla Afterparty.pl: "Rozmawiamy o powrocie"

Tak imprezują trzy Spicetki:

Może Cię również zainteresować:

Beckhamowie, Clooney z Amal, Winfrey - goście na ślubie Meghan i Harry'ego! Czyja obecność najbardziej zaskoczyła i dlaczego?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady