• dayv

Syn Kasi Markiewicz z "The Voice": Byłem pogodzony z jej śmiercią

Syn Kasi Markiewicz o śmierci swojej matki
Fot. youtube

Wczoraj dotarła do nas smutna informacja, że Kasia Markiewicz, uczestniczka programu "Voice of Poland" przegrała walkę z rakiem. Wokalistka od dwóch lat zmagała się z rakiem szyjki macicy i kiedy wyczerpano już wszystkie metody leczenia, postanowiła spełniać swoje marzenia. Jednym z nich był udział w programie i poddanie ocenie profesjonalistów swojego śpiewu. Przypomnijmy: Uczestniczka "Voice of Poland" nie żyje. Przegrała z rakiem

O śmierci wokalistki poinformowała w pierwszej kolejności Fundacja Rak'n'Roll, potem krótkie oświadczenie wydał jej syn, który towarzyszył jej podczas przesłuchań w ciemno. W dzisiejszym odcinku chłopak wraz z bratem Kasi pojawił się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedział o tym jak radzi sobie ze śmiercią najbliższej osoby.

Byłem już pogodzony i przyzwyczajony do uczucia, że brak mi mamy. Codziennie mnie uświadamiała i mówiła, że kiedyś jej nie będzie - opowiadał wyraźnie wzruszony.


Syn wokalistki przyznał, że jego mama była pogodzona z tym, że niedługo umrze. Przygotowała również na to swoją rodzinę. Jej udział w programie miał na celu uświadomienie kobietom, że trzeba się badać i dbać o swoje zdrowie.

Przyszła do programu ochronić ich od tego co ja przeżywam, od tego co ona przeżywała - dodał.


Podczas rozmowy przypomniano o koncercie, który już wkrótce zostanie wyemitowany przez TVP2. Niestety z powodu złego stanu zdrowia, chora wokalistka nie mogła pojawić się na nagraniu. Zobacz: Śmierć Kasi Markiewicz poruszyła Justynę Steczkowską

Gwiazdy "The Voice" na koncercie charytatywnym:

Może Cię również zainteresować:

Odejście Kuszewskiego nie napawa optymizmem innych aktorów! Cichopek: "To dla nas smutne"

Źródło: Anna Robak

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje