Nie jest pewne, czy będzie dziewczynka

Fot. ONS
Victoria Beckham spodziewa się aktualnie czwartego dziecka. Jak od początku donoszą media, Vicky i jej mąż David od dawna marzą o dziewczynce. Nic dziwnego! Trzeba przyznać, że Posh w rodzinie Beckhamów jest zdominowana. Troje jej dzieci to chłopcy. Wszystkim wydawało się zatem, że rodzice bardzo chcą by ich kolejnym dzieckiem była dziewczynka. Mówiono nawet o specjalnych zabiegach, którym poddała się Victoria, aby poczęła się właśnie córka. 

Jednak Vicky twierdzi zupełnie coś innego. W wywiadzie dla USA Today powiedziała, że jeszcze nie wiadomo, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Mało tego, wyznała, że tak naprawdę nie ma to dla niej żadnego znaczenia!

Gdyby okazało się, że kolejne dziecko również będzie chłopcem nic by się takiego nie stało. W końcu małżonkowie mają już odpowiednie doświadczenie.  W sumie kolejny synek oznacza - licząc z tatą - połowę drużyny piłkarskiej.
 
Może Cię również zainteresować:

Beckhamowie, Clooney z Amal, Winfrey - goście na ślubie Meghan i Harry'ego! Czyja obecność najbardziej zaskoczyła i dlaczego?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady