• kb

Natasza Urbańska uwielbia nowy kolor swoich włosów: Fajnie jest być blondynką, to jest mój kolor

Natasza Urbańska zachwycona nowym kolorem swoich włosów
Fot. ONS

Kilka tygodni temu Natasza Urbańska przeszła prawdziwą metamorfozę. Gwiazda, która razem z Barbarą Kurdej Szatan wystąpi w musicalu "Legalna Blondynka, postanowiła przefarbować swoje ciemne włosy. Żona Janusza Józefowicza została wówczas jasną blondynką. Zaledwie dwa dni po wizycie u fryzjera Natasza Urbańska w rozmowie z nami przyznała, że dopiero zaczyna przekonywać się do nowego wizerunki. Zobacz: Urbańska pierwszy raz w blond włosach. Opowiedziała o nowej roli [WIDEO]


Okazuje się jednak, że Natasza Urbańska prawdopodobnie nie wróci zbyt szybko do ciemnych włosów. Gwiazda w porannym programie "Pytanie na śniadanie" przyznała, że polubiła swój nowy wizerunek. Przy okazji zdradziła, dlaczego nie zdecydowała się użyć peruki do roli w "Legalnej Blondynce".

- Nie wyobrażam sobie grania w peruce. Nie można założyć peruki i wejść w rolę. Na początku byłam przekonana, że natychmiast wrócę do swojego ciemnego koloru, a teraz zastanawiam się- zdradziła gwiazda. To był chyba dobry wybór. Fajnie jest być blondynką, to jest mój kolor.
 

Zgadzacie się z opinią Nataszy Urbańskiej? W blond włosach wygląda lepiej?

Zobacz na Polki.pl: Natasza Urbańska pokazuje piersi na okładce Vivy!
Może Cię również zainteresować:

Natasza Urbańska zdradza, jak spędza święta oraz czy... jej córka jeszcze wierzy w Mikołaja! WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje