Natalia Siwiec: "Zawsze jak robię coś charytatywnego, to jestem zdenerwowana". Dlaczego? WIDEO

Natalia Siwiec pojawia się często nie tylko w seksownych kampaniach reklamowych, ale także w licznych akcjach charytatywnych wspierających ludzi i zwierzęta. W październiku Natalia Siwiec wzięła udział w sesji zdjęciowej związanej z aukcją biżuterii na rzecz Wielkiej Orkiestry Światęcznej Pomocy. W rozmowie z Party.pl modelka przyznała jednak, że czasami żałuje, iż zgadza się na tego typu działalność:

Zawsze jak robię coś charytatywnego to jestem rano zdenerwowana i mówię: "Kurcze tyle sobie tych rzeczy biorę na głowę, nie mogę mieć ani jednego dnia wolnego?" A z drugiej strony myślę sobie o tych ludziach, dzieciach, które są potrzebujące i wtedy mówię: "Ciesz się, że w ogóle wstalaś, że masz nogi, ręce, możesz oddychać, podziwiać świat, że możesz go smakować , a inni nie mają tej możliwości". 

Natalia Siwiec pomagała niepełnosprawnym w kampanii "Dobro Wraca", dzieciom dzięki akcji "Zdążyć z pomocą", a także bezdomnym psiakom wspierając inicjatywę "Kupując - pomagasz!". Więc ostatecznie radość z pomagania wygrywa z nerwami:)

Zobacz także: Natalia Siwiec opiekuje się dziećmi Ani Przybylskiej

 

Natalia Siwiec

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady