• BoyToy

Wow! Siwiec na okładce SPECJALNEJ edycji "Playboya" w Ameryce

7
Reakcji
Natalia Siwiec na okładce Playboya w Brazylii
Fot. ONS

Po Euro 2012 i nagłym pojawieniu się Natalii Siwiec na salonach, wielu wróżyło modelce krótką karierę. Od imprezy minęło już jednak kilkanaście miesięcy, a Siwiec wciąż plasuje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych polskich celebrytów i nie może narzekać na brak propozycji. Przypomnijmy: Natalia Siwiec dostała własne reality-show. Co w nim zobaczymy?

Natalia kontynuuje też swoją karierę jako modelka i regularnie bierze udział w bardzo seksownych sesjach zdjęciowych. Jej uroda jest doceniana nie tylko w Polsce, a zdjęcia półnagiej celebrytki już niejednokrotnie obiegły świat, lądując m.in. na okładkach we Francji, Słowenii czy Rosji.

Teraz Siwiec może zapisać na swoim koncie kolejny sukces. Brazylijskie wydanie "Playboya" umieściło ją na najnowszej okładce specjalnego numeru, w którym znalazły się najgorętsze "Playmate" z całego świata. Na pewno nie bez znaczenia był też fakt, iż przez wiele lat mieszkała w Brazylii z mężem i regularnie tam pracowała jako modelka. Zobacz: Siwiec zdradza NIEZNANE szczegóły ze swojego życia

Tak Natalia prezentuje się na okładce brazylijskiego "Playboya". Możemy być dumni?

Zobacz: Siwiec na wykładzie: "Trochę d*pa rządzi światem"

 

 

Może Cię również zainteresować:

Natalia Siwiec o roli w teatrze: "Musiałam się poświęcić! Nie chodziłam z Mariuszem na kolacje" WIDEO


7
Reakcji

Komentarze (7)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

ggggggggggg
Totalna żenada, właśnie takich ludzi się promuje w tym dziadowskim grajdole.Celebrytka!hahaha........peudo dzinnikarzyny pchają na piedestał totalnego pustaka......w pale się nie mieśći.......ale jaki kraj tacy tkz celebryci
Oceniono 0 razy
Gość
Nie! Mało istotna jest dla mnie uroda podrasowana na maxa. Urodę się ma,albo nie. Tej pani zabrakło ,bo pocerowana jest cała to ja się pytam o JAKIEJ my tu urodzie rozprawiamy? Kupionej? Przeciež bez operacji tej baby nigdzie nie było.
Oceniono 0 razy
Gość
bardzo ładna... i mówię to jako kobieta! Jest fantastyczna, to nic że trochę sztuczna, ale jest z niej niezła laska!
Oceniono 0 razy
Gość
Wizualnie uważam że jest atrakcyjna poza tymi kaczymi ustami. A na resztę mogłabym się nawet zamienić. Tylko nie chciałabym mieć sztucznych piersi.... To może jednak się nie zamienie :)
Oceniono 0 razy
Gość
Ten sam typ urody co Pamela Anderson
Oceniono 0 razy
Gość
dno i jedno wielkie kur..stwo
Oceniono 0 razy
Gość
jedno i to samo zdjęcie
Oceniono 0 razy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady