• dayv

Natalia Siwiec ma powody do radości. Jej program jest hitem

Natalia Siwiec zanotowała świetną oglądalność swojego show
Fot. ons

Natalia Siwiec była objawieniem Euro 2012. Modelka została zauważona przez jednego z fotografów podczas oglądania meczu, zdjęcie które jej wykonał obiegło cały świat a ją samą okrzyknięto "Miss Euro 2012".

Wszyscy byliśmy narodzinami nowej gwiazdy w Polsce. Natalia coraz częściej zaczęła pojawiać się na przyjęciach i imprezach branżowych. Kolejne propozycje, sesje zdjęciowe sprawiły, że po prawie dwóch latach od zakończenia rozgrywek piłkarskich o Siwiec wciąż jest głośno.

Zobacz: Natalia Siwiec na promocji programu z mężem i pieskiem

Wiosną celebrytkę będziemy mogli oglądać w dwóch programach - pierwszy to "Taniec z gwiazdami", który już w przyszłym tygodniu pojawi się w Polsacie, drugi "Enjoy The View, Love Natalia" - pokazujący codzienne życie Natalii i jej męża jest już transmitowany od 9 lutego na antenie VIVA Polska.

Zobacz: Zwiastun programu Natalii Siwiec

Przed pierwszym odcinkiem niewiele osób dawało szansę takiemu formatowi, wszak kiedyś mieliśmy już podobny program z Michałem Wiśniewskim i jego ówczesną rodziną. Wygląda jednak na to, że takie obawy były bezpodstawne. Program emitowany w niedzielę wieczorem ogląda średnio ponad 90 tysięcy widzów. Show notuje kilkukrotnie wyższe wyniki od średnich dobowych udziałów stacji i daje jej pozycję lidera wśród kanałów młodzieżowych.

Nie wiadomo czy to postać samej Natalii czy może jej swobodny tryb życia przyciąga widzów przed ekrany, ale jeśli zainteresowanie jej osobą nie zmaleje to Polsat strzelił w dziesiątkę angażując modelkę do "Tańca z gwiazdami".

Jesteście wśród widzów show?

Natalia Siwiec z rodziną:

Może Cię również zainteresować:

Krzysztof Gojdź zdradził nam, którą gwiazdę chciałby zobaczyć w "Tańcu z Gwiazdami" i... od razu ją przeprosił! Za co?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady