• Hades

Siwiec idzie jak burza. Czeka ją pracowite lato

Siwiec będzie reklamować samoopalacze
Fot. ONS

Natalia Siwiec cały czas nie pozwala o sobie zapomnieć. Modelka, gdy tylko jest w Polsce, to z chęcią pojawia się na branżowych wydarzeniach. Ostatnio częściej przebywa jednak za granicą, gdzie dopina kolejne kontrakty. W ciągu najbliższych tygodni zobaczymy zatem nowe reklamy z udziałem Miss Euro. Jak dowiedział się "Super Express" jednym z nowych produktów sygnowanych przez piękną Polkę będą samoopalacze.

- Na razie będzie reklama kosmetyków samoopalających. Koleżanki już mnie proszą o próbki, żeby same mogły sprawdzić, czy faktycznie są takie dobre, jak mówię i na pewno się nie zawiodą - wyznała tabloidowi modelka.


Natalia zapewniła również, że jej kariera ma się całkiem dobrze. Wszystko za sprawą nowego sztabu ludzi, który pracuje nad jej wizerunkiem

- Mam obok siebie nowych menedżerów, którzy nie pozwolą mi osiąść na laurach - zdradza Siwiec.


Jesteśmy ciekawi efektu końcowego nowej kampanii Siwiec. Być może ponownie zobaczymy modelkę w skąpych strojach kąpielowych.

Wyuzdane zdjęcia Siwiec w kampanii rosyjskiego projektanta:

Może Cię również zainteresować:

Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino w ekranizacji hitowej powieści erotycznej? Posłuchajcie co zdradziła nam Blanka Lipińska!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady