• patceg

Natalia Lesz o kulisach pracy w Małych Gigantach. Ujawniła sposób na uniknięcie kontrowersji

Program "Mali Giganci" już od marca pojawi się na antenie TVN. W składzie jurorskim i trenerskim zobaczymy nowe twarze, ale nie zabraknie też króla stacji, czyli Kuby Wojewódzkiego. Ostatnio jedna z trenerek, Aneta Todorczuk-Perchuć wyznała, że showman ma bardzo specyficzne poczucie humoru, dlatego dzieci są na nie specjalnie przygotowywani. Zobacz: "Dzieci mają być przygotowane na poczucie humoru Kuby"

Tymczasem na konferencji TVN Wojewódzki zrobił sporo zamieszania wyrażając niechęć do pozowania do zdjęć i wychodząc w połowie spotkania. O to, czy rzeczywiście Kuba nadaje się na jurora i czy ma dobre podejście do dzieci zapytaliśmy inną trenerkę, Natalię Lesz. Wokalistka otwarcie przyznała, że juror lubi kontrowersje, ale wie, co mu wolno, a co nie. Przed naszą kamerą wyznała również, że na szczęście odcinki nie są na żywo, więc nie wszystko zostanie wyemitowane:

Ja myślę, że jest na tyle doświadczony, jeśli chodzi o ten biznes, że będzie dokładnie wiedział co można, a czego nie. Mam przynajmniej taką nadzieję. Całe szczęście odcinki nie są na żywo, więc tutaj też rola produkcji, żeby to ustawić w taki sposób, żeby nikogo nie krzywdzić. 


Będziecie oglądać?

Zobacz: Szczuplutka Natalia Lesz na salonach po porodzie. Skromną stylizację ożywiła ciekawą torebkę
 
 

Szczuplutka Lesz na salonach:

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady