• BoyToy

Lesz ma nowego faceta. To ceniony na świecie chirurg

Nowy chłopak Natalii Lesz. Adam Maciejewski chłopak Natalii Lesz. Kim jest Adam Maciejewski
Fot. Grazia (01/2014)


Natalia Lesz  reaktywowała ostatnio swoją karierę muzyczną i wypuściła aż dwa teledyski do singla "In Love". Sporo szumu wywołał ten pierwszy, który poruszał problem sponsoringu. Wokalistka udzieliła też wywiadu, w którym przyznała, że składano jej niemoralne propozycje, a w show-biznesie to niemal codzienność. Przypomnijmy: Lesz odważnie o sponsoringu na salonach

Teraz zaś media na nowo zainteresowały się życiem prywatnym Natalii. Paparazzi przyłapali ją niedawno na randce z tajemniczym mężczyzną - zdjęcia opublikował nowy numer dwutygodnika "Grazia", który zdradziła też tożsamość nowego faceta Lesz. Jest 40-letni Adam Maciejewski, znany na całym świecie profesor i chirurg, który zasłynął pierwszym na świecie udanym przeszczepie twarzy. Para poznała się kilka miesięcy temu na jednej z imprez w Teatrze Wielkim w Warszawie i do tamtej pory są nierozłączni. Spędzili nawet razem wspólne wakacje w Tajlandii.
 

Natalia wreszcie jest szczęśliwa. Do tej pory raczej nie miała szczęścia do mężczyzn, ale Adam to prawdziwy człowiek sukcesu, dojrzały mężczyzna. Jest dobry, piekielnie inteligentny, utalentowany i bardzo zaangażowany w ten związek - zdradza w rozmowie z "Grazią" znajoma wokalistki.


Tak wygląda nowy facet Natalii Lesz. Pasują do siebie?

Zobacz: Lesz uwodzona przez starszego sponsora

fot. skan Grazia nr 01/2014


fot. skan Grazia nr 01/2014

 

Natalia Lesz ze stylistką na lotnisku w Warszawie:

Może Cię również zainteresować:

Magda Steczkowska apeluje o pomoc dla chorej dziewczynki. W akcji wzięły udział także inne gwiazdy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady