"Narzeczony na niby" idzie na nowy rekord! Już ponad milion osób zobaczyło film, a to dopiero początek...

"Narzeczony na niby"

Komedia romantyczna „Narzeczony na niby” bije rekordy frekwencyjne - do tej pory ten kinowy przebój obejrzało ponad milion widzów! Za sukcesem filmu stoi doskonała równowaga między humorem, a wzruszeniem, świetna reżyseria oraz doskonałe aktorstwo.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Narzeczony na niby, ale życzenia naprawdę! Zobaczcie, czego Wam życzą gwiazdy nowej komedii romantycznej

Źródło: Mówi Serwis

"Narzeczony na niby" - dlaczego warto zobaczyć?

„Narzeczonego na niby” tworzy plejada polskich gwiazd. Na ekranie zachwycają Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Dorota Kolak, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Stelmaszyk, Andrzej Grabowski, Ilona Ostrowska, Ewa Kasprzyk, Janusz Chabior, Paulina Sykut - Jeżyna oraz Vienio.
Widzów zachwyca również ścieżka dźwiękowa, usłyszymy na niej wpadające w ucho doskonałe przeboje – m.in. „Na niby” Bovskiej, które na youtube’owym liczniku ma już ponad milion wyświetleń czy „Daj nam chwilę” z wokalem Pauliny Sykut Jeżyny oraz Krzysztofa Iwaneczko (muzyka Igor Herbut).

 

ZOBACZ: Mikołaj Roznerski w filmie "Narzeczony na niby" zagrał geja zakochanego w... To zaskoczenie! ;)

 

W filmie „Narzeczony na niby” bohaterowie przekonają się, że małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy. Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

 

Narzeczony na niby – ale miłość prawdziwa! ;) Już w kinach!

 

WIĘCEJ: Tłumy gwiazd na premierze filmu "Narzeczony na niby"! Zobaczcie ZDJĘCIA

 

Zobacz też: Wielki powrót Julii Kamińskiej! Zobaczcie, jak wygląda w nowym filmie "Narzeczony na niby"

 

Oglądaliście już?

 

"Narzeczony na niby" - film obejrzało już ponad milion widzów!

A ty już widziałeś "Narzeczonego na niby"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje