• Bazyl Starewicz

31-letni uczestnik show "Chłopaki do wzięcia" nie żyje. Smutna wiadomość dla fanów

Ulubiony uczestnik show "Chłopaki do wzięcia" nie żyje. Smutna wiadomość dla fanów
Fot. Ipla, Polsat

 

Na początku wszyscy myśleli, że jest to głupi żart, ale jak się okazuje jeden z ulubionych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia" - Roman Paszkowski (†31 l.) znany jako "Napoleon" - nie żyje. Tę smutną informację potwierdziła szefowa PR kanałów tematycznych Polsatu w rozmowie z Pomponikiem.

 

Zobacz: Co się stało z Napoleonem? Czy dostawał pieniądze za udział w „Chłopaki do wzięcia”? TYLKO U NAS twórca dokumentu zdradza prawdę o Romku i programie

 

Zobacz: Śmierć "Napoleona" wstrząsnęła fanami show "Chłopaki do wzięcia". Kim był Roman Paszkowski?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Pierwszy ślub w programie „Wyjdź za mnie”. Zobacz, jak wyglądała ceremonia!

Historia "Napoleona" z "Chłopaki do wzięcia"

O czym jest program "Chłopaki do wzięcia"? Widzowie programu „Chłopaki do wzięcia” śledzą losy wiejskich kawalerów w staraniach o wymarzoną partnerkę. Jednym z bohaterów programu był właśnie Roman Paszkowski, którego ze względu na niski wzrost nazywano „Napoleonem”.

 

Zobacz też: Tragedia Zbyszka z "Rolnik szuka żony"! Tuż przed świętami stracił w wypadku syna

 

Roman Paszkowski bardzo chciał założyć rodzinę. Zaprzyjaźnił się z Ryszardem. Ale ich znajomość mogła nie przetrwać próby. Dlaczego? Gdy Ryszard miał problemy ze swoją ukochaną Joanną, o jej wdzięki zaczął walczyć sam "Napoleon".

 

 

Niestety nie poznamy już dalszych losów "Napoleona". Rodzinie składamy kondolencje.

Oglądacie "Chłopaki do wzięcia"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje