Reżyser Klanu nie chce już Barbary Sienkiewicz: "Nie potrzebujemy tej pani u nas"

Barbara Sienkiewicz- najstarsza matka w Polsce
Fot. East News

Barbara Sienkiewicz znowu pojawi się w "Klanie"? Według Faktu, najstarsza matka w Polsce, chciałaby wrócić do pracy na planie serialu. Reżyser hitu TVP nie pozostawia jej jednak złudzeń. Paweł Karpiński na łamach tabloidu stwierdza, że Barbara Sienkiewicz zasłynęła jedynie dzięki temu, że została najstarszą matką, a nie dzięki swojemu talentowi aktorskiemu

- Nie potrzebujemy tej pani u nas. Nie interesuję się życiem prywatnym aktorów przy obsadzaniu ról i rozpisywaniu wątków. Ta pani nie zasłynęła talentem aktorskim, a sytuacją prywatną, którą nie do końca rozumiem. Nie przewiduję teraz postaci, którą ta pani mogłaby zagrać. Koncentrujemy się na innych aktorach. Gdyby pani Sienkiewicz chciała u nas zagrać, znowu musiałaby przyjść na casting, bo to, że kiedyś u nas występowała, nie wyklucza, by ponownie zagrała, ale inną postać. Na pewno nie dostanie roli ze względu na życie prywatne.

Występowanie w serialu z pewnością wpłynęłoby na sytuację finansową aktorki, która według doniesień tabloidu może liczyć teraz na emeryturę w wysokości 1250 złotych brutto. Matka kilkumiesięcznych bliźniąt nie otrzymała zasiłku macierzyńskiego.

Zobacz również: Najstarsza matka w Polsce ochrzciła dzieci. Pamiętacie jakie imiona noszą jej bliźniaki?

 

Barbara Sienkiewicz

Barbara Sienkiewicz

Barbara Sienkiewicz w programie Pytanie na Śniadanie

Może Cię również zainteresować:

Nie tylko Janet Jackson zdecydowała się na późne macierzyństwo. Zobacz, kto jeszcze!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady