• BZ

PLEBISCYT na najbardziej uroczego idola nastolatek! To do nich wzdychają polskie dziewczyny! GŁOSUJ

Przystojni, zdolni, pomysłowi... Wszyscy mają miliony fanów w sieci! Są gwiazdami na YouTubie, Spotify, Instagramie i Snapchacie. Który z idoli polskich nastolatek podoba Wam się najbardziej? Który jest najprzystojniejszy? WYBIERAJCIE

Zobacz: Zacięta walka Kasi Sawczuk i Sylwii Przybysz trwa... Wybierz z nami najpiękniejszą nastolatkę w polskim show-biznesie! PLEBISCYT

Uzasadnienie naszych nominacji - poniżej! 

Plebiscyt potrwa do końca września! 

Artur Sikorski

Młodszy brat Jeremiego. Uczeń szkoły muzycznej w klasie wiolonczeli i fortepianu. W 2013 roku założyli wspólnie kanał na YouTube, gdzie śpiewali covery. W 2015 roku wystąpili w koncercie opolskich "Debiutów". W 2016 roku nagrał wraz z Jeremim album "Odetchnij". Młodego gwiazdora często możemy spotkać w towarzystwie popularnej piosenkarki Sylwii Przybysz.

 

Stuart Kluz-Burton 

Pochodzący z Anglii, a mieszkający obecnie w Warszawie 25-letni gwiazdor ma milion osób obserwujących go na Instagramie i 2.6 mln subskrypcji na YouTubie. Jego filmiki mają po milion wyświetleń! W sieci znajdziecie go pod różnymi nickami - Stuu, Stuu Games, czy Polski Pingwin.

 

Dawid Kwiatkowski

Jego przedstawiać nie trzeba. Znak rozpoznawczy 21-letniego wokalisty to tłumy fanów, a przede wszystkim fanek, wszędzie gdzie tylko się pokaże. Ma na koncie cztery albumy, jeden z nich ("9893") osiągnął status złotej płyty, a drugi ("Pop & Roll") zgarnął platynę! W 2014 r. zdobył MTV EMA w kategorii Najlepszy polski wykonawca i Najlepszy artysta Europy Wschodniej.

 

Jeremi Sikorski 

18-letni piosenkarz, tancerz i aktor, mimo młodego wieku ma już na koncie dwa albumy - "Otwórz się na świat" (2015) i nagrany z młodszym bratem Arturem "Odetchnij" (2016). Od 2006 roku występował w Teatrze Muzycznym "Roma". Gwiazdor projektu "Young Stars". 

 

Blowek

A właściwie Karol Gązwa. 20-letni dziś YouTuber zaczynał 6 lat temu od Minecrafta. Dziś robi przeróżne filmiki i jest jedna z największych gwiazd w polskim Internecie. Jak sam mówi, bardzo zależy mu na fanach i jakości tego, co robi.

 

Marcin Dubiel

21-letni absolwent LO w Jaworznie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych gwiazd YouTube. Jego "Pizza Challenge z siostrą" obejrzało 2.2 mln osób! 

 

Adam Zdrójkowski

Mimo 17-lat ma na koncie sporo ról w filmach i serialach. Popularność zagwarantowała mu "Rodzinka.pl", a także udział w popularnym show "Taniec z Gwiazdami". 

 

Adam Stachowiak

Oczarował widzów The Voice of Poland piosenką, którą napisał dla zmarłej mamy. Z muzyką związany jest niemal od urodzenia.  Mając 4 lata nagrał swój pierwszy materiał autorski! Występuje w zespole "Sugar".

 

Bartek Kaszuba

Debiutował na deskach Gliwickiego Teatru Muzecznego. Jego pasją jest gitara. Rok temu podpisał swój pierwszy kontrakt i wydał singiel "Bo nie ma cię tu".

 

Zobacz też: Wybierz z nami najpiękniejszą nastolatkę w polskim show-biznesie! PLEBISCYT


Może Cię również zainteresować:

Dawid Kwiatkowski podczas "Sylwestra Marzeń" świętował swoje urodziny! "Tak wielkiej imprezy chyba jeszcze nie miałem"

Źródło: Newseria Lifestyle

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady