To nimi zachwycają się miliony dziewczyn! Wybierz najbardziej uroczego idola nastolatek!

 

Czas na kolejny wakacyjny plebiscyt - wybór idola nastolatek! W zeszłym roku bezkonkurencyjny okazał się Dawid Kwiatkowski. Czy w ciągu 12 miesięcy zmieniły się upodobania najmłodszych internautek i internautów? Oto lista nominowanych - najpopularniejszych, najbardziej wpływowych i nie ukrywajmy - najbardziej uroczych wokalistów i youtuberów, którzy są bezkonkurencyjni w sieci! 

Głosowanie potrwa do końca września! (30.09.2018 - 23:59) ;)

 

Poniżej - sylwetki nominowanych. 

 

Zobacz też: Kucner walczy o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na Ziemi! Zobacz jego konkurentów! Ma szansę?

 

 

DAWID KWIATKOWSKI

 

Na swoim koncie ma już ponad 644 tys. obserwatorów na Instagramie, ale przede wszystkim - ponad 500 zagranych koncertów. Dla fanów i fanek - niezwyciężony, niepokonany, jedyny w swoim rodzaju! 

 

MARCIN DUBIEL

 

74 834 376 - tyle wyświetleń ma Marcin na swoim kanale na YouTubie. A na Instagramie obserwuje go już... 869 tys fanów. WOW!

 

 

SKFFyT

 

Nowy w naszym zestawieniu youtuber skffyt czyli Florian. Cześć, jestem skkf i robię filmy ;) - pisze na YouTubie. Proste? Proste. Efekt?  290 704 888 wyświetleń wszystkich filmów, 365 tys. na Instagramie. Musimy coś dodawać?

 

JAN DĄBROWSKI

 

1 mln na Instagramie. JDabrowsky to grabarz smutku ludzkiego. Co tutaj znajdziesz? Gameplaye z różnych ciekawych gier, vlogi z najciekawszych wspomnień oraz różne, śmieszne wyzwania. Jego filmiki wyświetlono łącznie 191 466 037  razy.

 

BLOWEK

 

Karol BLOWEK Gązwa również uzbierał już 1 mln obserwatorów na Instagramie. Na Youtubie nie ma sobie równych - 655 863 315 wyświetleń filmów, prawie , uwaga, 3,7 mln subskrypcji. 

 

DOMINIK ŁUPICKI

Wokalista i youtuber, nowa twarz w sieci. Nowa, ale już megapopularna. Prawie 150 tysięcy obserwatorów na Instagramie, 24 593 339 wyświetleń wszystkich filmów. 

 

BARTEK KASZUBA

 

Bartek niedawno zadebiutował, a już może pochwalić się ilością 76 tysięcy followersów i prawie 2 mln wyświetleń!

 

ARTUR SIKORSKI

367 tysięcy na Instagramie i 5 055 736 wyświetleń na YouTubie klipów i teledysków. Największa konkurencja dla Dawida Kwiatkowskiego? 

 

JEREMI SIKORSKI

 

Brat Artura ma trochę więcej lat i followersów, bo aż 390 tysięcy. Wokalista uzbierał również 1,1 mln wyświetleń na YouTubie. 


Może Cię również zainteresować:

Johnny Orlando zdradził nam swoje największe marzenie! Związane jest z jego fanami!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady