Najlepsze kreacje Grammy 2011

Fot. ONS
Nagrody nagrodami, ale dobre zaprezentowanie się na czerwonym dywanie na takiej gali jak rozdanie Grammy niekiedy owocuje lepiej niż statuetka. Tegoroczny dywan był wyjątkowo długi, a każda z gwiazd starała się przyciągnąć uwagę reporterów. W naszym małym zestawieniu wyłoniliśmy 5 gwiazd, które naszym zdaniem z różnych względów rzucały się w oczy najbardziej. 

Rihanna postawiła na kuszące przeźroczystości. Trzeba przyznać, że biała kreacja od Jean Paul Gaultiera sprawiła, że Rihanna wyglądała niezwykle.

Jennifer Lopez postawiła na stary sprawdzony sposób - krótka, błyszcząca srebrna sukienka projektu Emilio Pucci i burza włosów to gwarantowany sukces na czerownym dywanie. 

Miley Cyrus na każdym kroku chce pokazać swoją dorosłość. W kreacji od Roberta Cavalli z pewnością nie wyglądała na nastolatkę. Ale czy taki styl rzeczywiście jej pasuje?

Kim Kardashian jak to Kim Kardashian miało być efektownie, kreacja odsłaniająca sporo ciała i przykuwająca wzrok - udało się i trzeba przyznać, że nawet z klasą. 

Nicole Kidman najstarsza z naszego zestawienia lecz jak się okazuje jej nienaganna figura jest lepsza od nie jedne 20 - latki. Trzeba przyznać, że powrót do poprzedniego wizerunku wychodzi jej na dobre. 

A według Was, która z pań wygląda najlepiej?
Może Cię również zainteresować:

Czerwona wdowa, kobieta pąk, żołnierz... Na czyim punkcie fotoreporterzy oszaleli na MET Gali?

Źródło: x-news.pl

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady