Klara Lewandowska, jej mama, czy może księżna Meghan? Zdecydujcie! Oto plebiscyt na najlepszą stylizację tygodnia!

 

Wybieramy najlepszą stylizację minionego tygodnia! W ostatnim głosowaniu zdecydowaną przewagą głosów zwyciężyła Klara Lewandowska! Czy tym razem będzie tak samo? Podejrzewamy, że tak, choć wybór jest trudny! A może lepiej tym razem wypadła jej mama Anna Lewandowska, Meghan Markle, Małgorzata Rozenek, a może Sylwia Przybysz czy Sylwia Lipka? Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć looki gwiazd w całości! 

 

Anna Lewandowska zachwyciła płaszczem w najmodniejszy wzór tego sezonu - imitację skóry węża. Wiemy, gdzie kupiła ten płaszcz, ale czy jej look był najlepszy? Konkurencja jest mocna, bo ciężarna Meghan Markle pokazała się w sukience w paski i naszyjniku z kwiatów w stylu hawajskim! Co prawda księżna złamała protokół (w końcu nie wypada jej odsłaniać ramion), to jednak wyglądała bosko! Tak jak i Małgorzata Rozenek, która zwracała uwagę nową fryzurą i lookiem w neutralnych, ale bardzo modnych barwach.

 

Zobacz: Meghan Markle ma już duży brzuszek! Podkreśliła go w Australii bardzo obcisłą sukienką

 

 

Młode, a nawet najmłodsze pokolenie dogania starsze gwiazdy! Prym wiedzie Klara Lewandowska, która zawsze zachwyca. Tym razem córeczka Anny i Roberta miała plecak w zwierzęcy, supermodny wzór, a także kalosze marki Hunter.

Sylwia Przybysz też jest gotowa na jesień - nosi jasny sweter, ciepłą karmelową kurtkę i spodnie w tym samym kolorze. Z kolei Sylwia Lipka stawia na luz - wybrała dres.

 

Zobacz: Sylwia Przybysz stworzyła kolekcję ubrań! Ceny zaczynają się już od 29 złotych

 

 


Może Cię również zainteresować:

Ania Lewandowska zdradziła, jakim dzieckiem jest Klara... Tego o córce Ani i Roberta mogliście nie wiedzieć!

Źródło: Ewelina Gołębiowska, Gary Muvuat, Anna Robak

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady