• Hades

Żmuda zdradziła sekret swojej idealnej figury

Dieta Marty Żmudy Trzebiatowskiej
Fot. ONS

Marta Żmuda Trzebiatowska może pochwalić się zjawiskową urodą i piękną figurą. Dzięki swoim warunkom aktorka zdobywa role kobiet, które dobrze wiedzą jak uwieść mężczyznę. Jednak, żeby zachwycać wyglądem gwiazda musi dbać o formę. Zobacz: Kwitnąca Żmuda na imprezie we włoskiej restauracji

Można przypuszczać, że Żmuda ciało modelki zawdzięcza drakońskim dietom i godzinom spędzonym na siłowni. Marta lubi aktywnie spędzać wolny czas, ale nawyki żywieniowe ma dość normalne. Wychodzi bowiem z założenia, że wszystko jest dla ludzi, a umiar jest kluczem do zachowania smukłej linii.

- Ufam intuicji, także w kwestii odżywiania. Jem to, na co mam ochotę, bo wierzę, że właśnie tego potrzebuje mój organizm. Jesienią i zimą wybieram dużo kasz i makaronów, a latem owoców i warzyw. Jeśli jednak po spektaklu, około 22, przychodzi mi chęć na nutellę, to zdarza się, że wyjadam ją łyżeczką ze słoika… - powiedziała aktorka w rozmowie z "InStyle".


Jak widać dieta Marty nie jest skomplikowana, a kluczem do sukcesu jest zbilansowanie wszystkiego co jemy. No i od czasu do czasu czekolada na poprawę humoru nie zaszkodzi ;)

Drapieżna Żmuda Trzebiatowska na swoim pokazie mody:

Może Cię również zainteresować:

Wszyscy byli pewni, że dopadnie ją efekt jojo! Karolina Szostak zdradziła, jak udało się jej go uniknąć

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady