Marta Manowska za pieniądze z "Rolnik szuka żony" kupiła... jedną torebkę! Zgadniecie jakiej marki?

Marta Manowska zdradziła, na co wydaje pieniądze

Na co Marta Manowska wydaje pieniądze zarobione za "Rolnik szuka żony". Okazuje się, że gwiazda nie szasta nimi. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" Marta Manowska zdradziła, że jedynym szaleństwem, na jakie sobie pozwoliła, to markowa torba. Nie byle jaka - od Louis Vuitton.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Dlaczego Marek nie pojawił się na nagraniu świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"?! Zobacz, co zdradziła Marta Manowska!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Na co Marta Manowska wydaje pieniądze?

W przeszłości Marcie bardzo dużo pomogli jej rodzice. Szybko również zaczęła pracować na swój rachunek - roznosiła ulotki, dawała korepetycje. Nauczyła się więc szacunku do pieniędzy i tego, że nie można ich trwonić. Raz zrobiła jeden wyjątek i kupiła drogą torbę. Większość swojej gaży przeznacza jednak na podróże:

Zawsze pomagali mi rodzice: ubierali, kształcili, dawali na książki, nie chciałam więc brać od nich na piwo czy papierosy. Stale dorabiałam, żeby mieć swoje pieniądze. W liceum roznosiłam ulotki, pracowałam w salonach samochodowych (...). Dziś nie wydaję na lewo i prawo. Patrzysz na moją markową torbę? To wyjątek. Kupiłam ją sobie w nagrodę za drugiego Rolnika. Zdecydowanie wolę wydawać na podróże na świecie - mówi Marta

Marta Manowska w przyszłym roku poprowadzi trzecią edycję "Rolnik szuka żony", który jest hitem każdej ramówki. Na pewno więc sporo podróży przed nią... :)

 

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

 

Marta Manowska ze swoją markową torebką

Marta Manowska w camelowym płaszczu

Marta Manowska prowadzi show "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska w czarnej mini ze wzorami i szpilkach nude
Fot. Eastnews

Oglądasz program "Rolnik szuka żony"?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady