Rosja Kazan Mistrzostwa Swiata w pilce noznej Grupa H Mecz Polska - Kolumbia

Smutek, smutek, smutek... To już koniec! PRZYGRYWAMY 0:3! Zobacz zapis naszej relacji

Robert Lewandowski komentował po meczu:

Na tyle nas było po prostu stać. To nie jest tak że przegraliśmy minimalnie. Przegraliśmy, na ten moment nie mogliśmy nic więcej zrobić. Wiele rzeczy dzisiaj nie funkcjonowało tak jak powinno. Osamotniony walczyłem, walczyliśmy, ale samą walką meczu się nie wygra.

Pilne
21:50

Sędzia Cesar Ramos kończy spotkanie. Porażka, pogrom... Chyba nikt nie spodziewał się, że tak słabo to pójdzie. Kolumbia rozgromiła Polskę. Tradycji stało się zadość, teraz zostaje nam tylko mecz o honor z Japonią... Bardzo, bardzo smutne. Załamani piłkarze, załamani kibice.

21:48

90. minuta za nami. Sędzia dolicza 5 minut.

21:44

Świetny strzał Roberta Lewandowskiego w 88. minucie, ale bramkarz Kolumbii wystrzelił w górę jak sprężyna. Tylko rożny...

21:40

Jest nerwowo. Bardzo blisko czwartej bramki Kolumbii. Po faulu Góralski dostaje żółtą kartkę.

21:35

Michał Pazdan opuszcza boisko. Wchodzi za niego Kamil Glik. Czy odmieni losy tego spotkania? Znów sytuacja dla Polski, ale... bez bramki. Zostało 10 minut...

Pilne
21:32
21:32

Łukasz Teodorczyk zmienia na boisku Bereszyńskiego

21:30

Tuż przed bramką dla Kolumbii świetną okazję mieli Polacy, jednak wychodzący do główki Robert Lewandowski został sprowadzony do parteru. Robert sygnalizował faul i karnego. Ale sędzia puścił grę dalej.