• chimera

Monika Pietrasińska została twarzą marki kosmetycznej! Znamy szczegóły

Monika Pietrasińska reklamuje kosmetyki
Fot. ONS

Monika Pietrasińska w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Modelka zaczęła wybierać eleganckie kreacje, które uszlachetniają jej urodę. Za przemianą Moniki stoi nie tylko nowy stylista, ale też tragedia rodzinna jaka miała miejsce w ubiegłym roku. Przypomnijmy, że siostra Pietrasińskiej przegrała walkę z nowotworem Szyjki macicy. Zobacz: Podwójna tragedia Pietrasińskiej

Kilka tygodni temu Monika odważyła się opowiedzieć o własnej tragedii. Gwiazda sama zmagała się z rakiem, którego ostatecznie udało się jej pokonać. Teraz, silniejsza o życiowe doświadczenie, zachęca kobiety do regularnych badań cytologicznych. Postawę Moniki doceniła polska marka kosmetyczna.

Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, Monika została twarzą polskiej marki kosmetycznej na najbliższy sezon. Wiemy, że będzie reklamować linię kosmetyków do ciała.

Producent widocznie docenił jej odwagę z jaką opowiedziała o osobistej tragedii i przekuła ją potem w działanie na rzecz profilaktyki nowotworów. Część dochodu ze sprzedaży produktów których ambasadorka będzie modelka ma zostać przekazana na cel charytatywny.


Monika Pietrasińska w kampanii salonu Kajetana Góry:


Piękna sesja Moniki Pietrasińskiej:

Może Cię również zainteresować:

Kogo musi pokonać "Zimna wojna", by dostać Oscara?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady