Wybierz Miss Polonia 2018 z Party.pl! Która z nich zostanie następczynią Agaty Biernat? PLEBISCYT

Prezentujemy oficjalne zdjęcia 20 finalistek wyborów Miss Polonia 2018. Wśród tegorocznych finalistek konkursu Miss Polonia 2018 są dziewczyny w wieku 18-28 lat, mierzące od 171 cm do aż 184 cm wzrostu! Finalistki są studentkami prawa, farmacji, dziennikarstwa. Nie brakuje jednak zarówno maturzystek, jak i profesjonalnych modelek. Jedna z nich zostanie 40. w historii laureatką konkursu Miss Polonia i zajmie miejsce Agaty Biernat!

 

Która z zwycięży? Zdecydujcie, głosując w naszym plebiscycie! Zdjęcia pięknych Miss znajdziecie również poniżej.

 

Wybierzcie z nami Miss Polonia Party.pl! Głosujcie!

 

Głosowanie trwa do 5 listopada do godziny 23:59

Tegoroczna gala finałowa Miss Polonia 2018 odbędzie się 10 listopada w Hotelu Narvil Conference & Spa. Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe czy Miss Grand International.

 

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku w Warszawie. W ciągu prawie 90 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 39 Polek. Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan to niektóre z laureatek konkursu. Obecnie panującą Miss Polonia jest Agata Biernat.

 

Przypominamy jeszcze raz, głosowanie trwa do 5 listopada do godziny 23:59!

 

Zobacz także: Oto nowa Miss Polonia 2017! Znacie ją z... TVN! Ładniejsza od Izabelli Krzan?

 

Przeczytaj też: Wybory Miss Universe: Koronę zdobyła 23-letnia Miss Francji. Na którym miejscu Polka Izabella Krzan?

 


Może Cię również zainteresować:

Jak Ewa Wachowicz ocenia nową Miss Polonia?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady