• Bazyl Starewicz

Siostra Roberta Lewandowskiego, czy jego żona? Która wyglądała lepiej na ślubie przyjaciół? Milena i Ania zachwyciły w żółtych kreacjach, ale która bardziej? POJEDYNEK!

 

Anna Lewandowska czy Milena Lewandowska-Miros? Która wybrała fajniejszą stylizację na ślub przyjaciół? W miniony weekend Ania i Robert razem z Klarą wybrali się na ślub i wesele do swoich znajomych, Natalii i Mateusza. Szybko okazało się, że na uroczystości nie zabrakło również gwiazd takich jak: Maciej Musiał, Mateusz Ziółko, Rafał Maroczek, Rafał Maserak i Marcin Mroczek. Wśród zaproszonych gości znalazła się także siostra Roberta Lewandowskiego. Milena Lewandowska-Miros pochwaliła się na na swoim profilu na Instagramie fotkami z wesela. Co ciekawe, Milena podobnie jak Ania, również wybrała kreację w żółtym kolorze. 

Anna Lewandowska wybrała długą suknię od Just Paul, którą zestawiła z czarnymi sandałkami i srebrnym paskiem. Siostra Roberta wybrała obcisłą żółtą sukienkę zaprojektowaną przez Violę Piekut. Look Mileny Lewandowskiej-Miros uzupełniły złote sandałki.

 

Która z pań wyglądała lepiej? Zobaczcie i zagłosujcie w naszym POJEDYNKU!

 

Zobacz także: ZERO MAKIJAŻU, POTARGANE WŁOSY... TAKIEJ ANI LEWANDOWSKIEJ JESZCZE NIE WIDZIAŁYŚMY!

 

Anna Lewandowska:

Anna Lewandowska na ślubie przyjaciół
Fot. Instagram

 

Milena Lewandowska-Miros.

Milena Lewandowska-Miros na ślubie przyjaciół
Fot. Instagram


Może Cię również zainteresować:

Oto 10 najlepiej sprzedających się okładek "Party" w 2018 roku! Aż 4 z Małgosią Rozenek. Co z Lewandowską?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje