• KK

Jak Mikołaj Roznerski reaguje na zachwyty fanek? Z dystansem... "Niektórzy mówią, że mam twarz knura"

Mikołaj Roznerski o swoim wyglądzie
Fot. ONS

Mikołaj Roznerski skomentował artykuły i komentarze na temat swojego wyglądu. Aktor, którego fanki pokochały za rolę Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość" a ostatnio za rolę w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", od jakiegoś czasu nazywany jest najgorętszym ciachem w polskim show-biznesie. Mikołaj Roznerski w rozmowie z tygodnikiem "Świat & Ludzie" zdradził co czuje, kiedy słyszy o sobie takie komentarze.

Nie czytam o sobie żadnych artykułów w gazetach ani tym bardziej w Internecie. A czy sprawia mi to przyjemność? Niektórzy mówią, że jestem ciachem, a inni, że mam twarz knura (śmiech). Jestem sobą i nie ma dla mnie znaczenia co o mnie piszą. Wyglądam tak jak wyglądam i tego nie zmienię - stwierdził aktor.

A Wam podoba się Mikołaj Roznerski? My musimy przyznać, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jego urody i wysportowanego ciała, którym ostatnio pochwalił się w filmie "7 rzeczy". Aktualnie możemy go oglądać w nowym serialu Polsatu "Powiedz TAK!". Emisja w każdy wtorek o godzinie 21.35.

 

Zobacz także: Czy Alicja Bachleda- Curuś ma romans z Mikołajem Roznerskim? Mamy komentarz gwiazd

 

Mikołaj Roznerski o swoim wyglądzie.

 

Podoba się Wam aktor występujący w "M jak miłość"?

 

Może Cię również zainteresować:

"Marcin pójdzie do więzienia!" To, co zdradził nam Roznerski, przyprawia o DRESZCZE!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Podoba Wam się Mikołaj Roznerski?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje