• KK

Mikołaj Roznerski przyłapany na randce z piękną blondynką. Wiemy, kim ona jest!

Mikołaj Roznerski przyłapany na randce
Fot. ONS

Mikołaj Roznerski został przyłapany na randce! Aktor w towarzystwie pięknej blondynki spędził romantyczny wieczór w jednej z modnych warszawskich restauracji. Według doniesień "Życia na gorąco", para już po zakończonej kolacji długo ze sobą rozmawiała na ulicy, a na pożegnanie nie obyło się bez całusa ;)

Kim jest tajemnicza blondynka, która spędziła miły wieczór z Mikołajem Roznerskim? Okazuje się, że aktor spotkał się z byłą charakteryzatorką filmową i menadżerką tancerza Dawida Ozdoby - Anną Bogusławską- Grzeszczuk. Czyżby szykował się gorący romans w polskim show-biznesie?

 

Jeszcze kilka tygodni temu w mediach pojawiły się plotki o rzekomym związku aktora z Alicją Bachledą- Curuś. Aktorzy zdementowali jednak te rewelacje w rozmowie z magazynem "Flesz". Warto również przypomnieć, że przystojniak z "Ma jak Miłość" zaledwie kilka miesięcy temu rozstał się z Olgą Bołądź.

 

Myślicie, że już wkrótce zobaczymy zakochanego Mikołaja Roznerskiego w towarzystwie nowej partnerki na jednej z warszawskich imprez?

 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski z synkiem na zakupach. Uwaga fanki! Ten widok rozczula!

 

Mikołaj Roznerski przyłapany na randce.

Aktor znowu jest zakochany?

Może Cię również zainteresować:

Roznerski, Lewandowski, Ciachorowski... Jak wyglądali wasi ulubieńcy jeszcze kilka lat temu? Niektóre zdjęcia was zaskoczą!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Podoba Ci się Mikołaj Roznerski?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady