Mikołaj Roznerski to najlepsze ciało show-biznesu? Aktor zdradza, jak się czuje pozując nago! WIDEO

Mikołaj Roznerski to bardzo rozchwytywany aktor. Aktualnie gra w serialach "M jak Miłość" i nowym "Powiedz. Tak", a także w najnowszym filmie  „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” (w kinach od 26 lutego). W filmie Mikołaj pokazuje się w jednej ze scen nago i prezentuje imponującą klatę! Efekty treningów są widoczne jak na dłoni – to jeden z najlepiej zbudowanych polskich aktorów!

Mikołaj Roznerski trenuje regularnie od wielu miesięcy crossfit i chodzi na siłownię. Niedawno wymyślił sobie, że będzie ćwiczył w masce tlenowej, jak zawodnicy MMA. A czy ma problem z pokazywaniem swojego wysportowanego ciała na ekranie?

Nie jestem narcyzem, jednym się podobam bardziej, drugim mniej. Trenuję, bardzo to lubię, bo poprawia to moje samopoczucie i życie. Jestem innym człowiekiem niż kilka lat temu, gdy nie trenowałem. I też mi to pomaga w zawodzie - mówi Party.pl Mikołaj Roznerski i dodaje, że rozbiera się w scenach, które tego wymagają.
Moje ciało to mój warsztat. Nie, ja się nie wkurzam, jeśli jest to potrzebne, reżyser tego chce i scena tego wymaga, to trudno, żeby wyjść z łóżka po namiętnej nocy ubranym, więc pokazujemy widzowi, że jest tak jak w życiu. Jestem aktorem, zdecydowałem się na to, więc teraz muszę krakać jak te wrony. Nie mam z tym problemu - powiedział nam Roznerski.

A Wam podoba się jak zbudowany jest Mikołaj Roznerski?

Zobacz także: Mikołaj Roznerski bez koszulki na okładce pisma dla pań! Zrobiło się gorąco ZDJĘCIA

 

Mikołaj Roznerski w filmie "7 rzeczy..." w scenie łóżkowej wygląda tak.

Mikołaj Roznerski nago
Fot. MTL Maxfilm

 

Mikołaj Roznerski w filmie "7 rzeczy, których nie wiesz o facetach" prezentuje swoje ciało.

Mikołaj Roznerski nago
Fot. MTL Maxfilm

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Czy Mikołaj Roznerski powinien zdecydowanie cześciej rozbierać sie w serialach i filmach? :)

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady