• chimera

Krawczyk chciał zabrać Włodarczyk na chrzest synów

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk
Fot. Flesz

Tydzień temu magazyn "Party" zacytował Mikołaja Krawczyka, który wyznał, że "nie jest złym ojcem". Chodziło oczywiście o zamieszanie w kontekście chrztu jego synów, na który nie przyszedł. Tłumaczył wówczas, że to jego była żona, Aneta Zając, zrobiła mu pod górkę. Podobno aktorka nie chciała zmienić terminu wydarzenia, a wiedziała, że w tym dniu Mikołaja nie ma w Polsce.

Zobacz: "Aneta za każdym razem odpowiadała, że inne terminy są zajęte"

Jak twierdzą znajomi Krawczyka na łamach magazynu "Flesz", sprawa wyglądała nieco inaczej. Aktor poprosił Anetę o zmianę daty chrztu kilkanaście godzin przed, a do kościoła chciał ze sobą zabrać obecną partnerkę, Agnieszkę Włodarczyk. Podobno w ten sposób chce "ocieplać wizerunek".

- Dwa miesiące przed uroczystością Aneta poinformowała Mikołaja o terminie chrztu. Ale on zażądał nie tylko zmiany daty, ale powiedział, że zamierza przyjść z Agnieszką Włodarczyk. Myślał, że ktoś zrobi zdjęcie całej trójce i w ten sposób ociepli sobie wizerunek jako "dobry tata".

Dla Anety było to zbyt wiele by wybaczyć byłemu partnerowi. Gwiazda wiedziała, że Mikołaj ją zaatakuje w mediach. Nie bała się jednak jego oskarżeń:

- Dziś mam w sobie wielką siłę. Mam nowe plany i marzenia, a na temat związku nie będę się wypowiadać - twierdzi we "Fleszu".

Czekamy na kolejne wyznania. To zapewne kwestia najbliższych dni.

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Aneta Zając świętuje dziś urodziny :) Tego o jej życiu mogliście nie wiedzieć!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady