• Joanna Murawska

Mikołaj Krawczyk jest nękany?! Skierował kolejną sprawę do sądu!

Fot. East News

 

Mikołaj Krawczyk ma ostatnio gorący okres. Aktor co jakiś czas spotyka się w sądzie ze swoją byłą partnerką, Anetą Zając. Chodzi o wysokość alimentów, które gwiazdor płaci na dwójkę ich synów. Zdaniem prawniczki Mikołaja Krawczyka, nie wszystkie pieniądze są przeznaczane na dzieci. Dlatego aktor domagał się ich obniżenia.

 

Zobacz: Mikołaj Krawczyk chce płacić mniejsze alimenty na dzieci ze względu na niskie dochody. NOWE INFORMACJE

 

Okazuje się, że to nie jedyny problem Mikołaja Krawczyk. Aktor musi stawiać się w sądzie również z innego powodu. Chodzi o jego konflikt z Pawłem Bednarzem, który prowadzi Fundację im. Dobrego Pasterza. Panowie poznali się przypadkiem w styczniu 2017 roku. To właśnie wtedy miało dojść między nimi do scysji.

– Mikołaja Krawczyka spotkałem przypadkiem w warszawskiej restauracji. Wychodząc zrobiłem mu zdjęcie, jak pije alkohol o 11 rano. To go rozwścieczyło i zaczął mnie szarpać. Zabrał mi telefon i w wyniku tej szarpaniny zniszczył mi kurtkę i buty. Groził, że mnie załatwi i się na mnie zemści. No i założył mi sprawę w sądzie, bo nagrałem filmik, gdzie opowiadam, jaki z niego cham, i wrzuciłem go do internetu. Wymyślił, że go nękam – stwierdza Paweł Bednarz w rozmowie z "Faktem".

 

Panowie spotkali się już w sądzie. Mikołaj Krawczyk podobno wyparł się zarzucanych mu czynów, jednak jego wersję miał potwierdzić pracujący we wspomnianej restauracji kelner. Paweł Bednarz postanowił zgłosić do prokuratury zawiadomienie o składaniu fałszywych zeznań przez aktora.

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link!

 

Co na to sam Mikołaj Krawczyk? Aktor twierdzi, że jest nękany przez Pawła Bednarza. Mężczyzna ma między innymi szkalować gwiazdora w internecie, zamieszczając tam wpisy o dziwnej treści.

– To prawda, że kontrowersyjne zachowania pana Bednarza wobec Mikołaja Krawczyka są przedmiotem postępowań sądowych. Liczba tych zachowań i ich intensywność powodują, że w zależności od wyników tych obecnych postępowań będziemy prawdopodobnie podejmować kolejne przewidziane prawem kroki – zapowiada adwokat aktora, Szymon Firek. 

 

Czekamy na finał tej sprawy!

 

POLECAMY: Aneta Zając walczy z poważną chorobą! Aktorka przybrała 10 kilogramów!

 

Mikołaj Krawczyk spotkał się niedawno z Anetą Zając w sądzie

Fot. EOS

Aktora wspiera jego żona, Sylwia Juszczak

Sylwia Juszczak, Mikołaj Krawczyk
Fot. ONS.pl

Może Cię również zainteresować:

Kolejne rozstanie w życiu Agnieszki Włodarczyk! Zobacz, z kim spotykała się aktorka

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Czy byłeś/byłaś kiedyś nękany/nękana?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady