Kim jest Michał Ostrowski z M jak miłość

Michał Ostrowski z "M jak miłość" zrobi krzywdę Joasi i Wojtusiowi?!  Nowy sąsiad Chodakowskiej od samego początku wzbudzał spore emocje wśród fanów serialu. Początkowo wydawało się, że Michał (Paweł Deląg) będzie nowym partnerem Joasi, później jednak okazało się, że mężczyzna może być bardzo niebezpieczny- Wojtuś usłyszał, jak sąsiad planuje morderstwo a jego sprzątaczka zdradziła, że w posiada broń! Całe zamieszanie wyjaśniło się w jednym z ostatnich odcinków- okazało się wówczas, że Michał Ostrowski jest pisarzem i autorem popularnych kryminałów. Fani "M jak miłość" mają jednak pewne wątpliwości co do szczerości Michała... Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół!

 

Joasi i Wojtusiowi grozi niebezpieczeństwo?

Michał Ostrowski jednak jest seryjnym mordercą? Niektórzy fani "M jak miłość" nie wierzą sąsiadowi Joasi i sugerują, że mężczyzna jest groźnym przestępcą. Internauci zwrócili uwagę m.in. na dziwny telefon w trakcie spotkania z Joasią i Wojtusiem oraz na to, że nie chciał zrobić sobie zdjęcia z Zosią. Zobaczcie, co piszą fani!

M jak miłość: Michał jest seryjnym mordercą?
Instagram

M jak miłość: Michał jest seryjnym mordercą?
Instagram

M jak miłość: Michał jednak jest seryjnym mordercą?
Instagram

Jeden z internautów podejrzewa, że Michał Ostrowski może być zamieszany w sprawę Agnieszki, która jest w niebezpieczeństwie i musi korzystać z ochrony. 

M jak miłość: Michał jest seryjnym mordercą?
Instagram

Co myślicie o zachowaniu Michała Ostrowskiego w "M jak miłość"? Czy sąsiad Joasi i Wojtusia rzeczywiście może być niebezpieczny?

 

Zobacz także: PAMIĘTACIE ŁUKASZA Z 'M JAK MIŁOŚĆ'? TERAZ MA 24 LATA I JEST SZALENIE PRZYSTOJNY

 

Internauci podejrzewają, że Michał jest mordercą.

M jak miłość: Michał jest seryjnym mordercą?
Instagram

 

Czy sąsiad Joasi może być niebezpieczny?

M jak miłość: Michał zabije Wojtusia?!
mat. prasowe

Więcej na temat M jak miłość