• dayv

Polsat zapomniał o żartach Figurskiego? Michał dostał duży program

Michał Figurski dostał nową pracę
Fot. ONS

Michał Figurski przez długie lata należał do grona najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, a jego życie można było określić mianem sielanki. Wszystko to stracił w jednej chwili za sprawą żartu o Ukrainkach podczas rozgrywek Euro 2012. Skandal zakończył nie tylko jego karierę w radiu, ale również przyczynił się do rozpadu małżeństwa z Odetą Moro-Figurską. Dużą szansą na odbudowanie pozycji w mediach, była dla niego praca w Rebel.tv, gdzie został dyrektorem programowym. Niestety w lutym współpraca została zakończona. Przypomnijmy: Figurski znowu bez pracy. Stracił duże stanowisko

Pomocną dłoń do Figurskiego wyciągnął Polsat. W marcu zdecydowano, że będzie on jednym z prowadzących program "Szrot lista". Teraz czeka go kolejne wyzwanie ze strony stacji - już w przyszłym tygodniu startuje nowy kanał Polsat News+, w którym to zobaczymy Michała w roli prowadzącego program "WidziMiSię". Dziennikarz wraz z zaproszonymi gości będzie omawiać i komentować w żartobliwy sposób wydarzenia mijającego dnia, skupiając się na polityce. 

Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku w tym samym czasie do "Szkło kontaktowe" na TVN24, którego formuła jest bardzo zbliżona. O tym jak w nowej roli sprawdzi się Michał i czy przyciągnie więcej widzów niż konkurencja, przekonamy się już niedługo. 

Zobacz: Moro-Figurska układa sobie życie na nowo. Pokazała chłopaka 
 

Gwiazdy na prezentacji ramówki Polsatu:

Może Cię również zainteresować:

Michał Figurski: "Nabrałem przeświadczenia, że jestem nieśmiertelny!" O co chodzi? WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady