Michał Figurski broni obrażających go na roaście Kuby Wojewódzkiego! "Z wyrazami WYLEWNEGO szacunku"

Michał Figurski nie obraża się za roast Kuby Wojewódzkiego

Michał Figurski nie ma pretensji, ani nie czuje się obrażony żartami ze swojej choroby podczas głośnego już roastu Kuby Wojewódzkiego. Jeden z gości na roaście, Antoni Syrek-Dąbrowski, zażartował z wylewu Michała Figurskiego:

Piotr Kędzierski jest z nami tylko dlatego, że Michał Figurski miał wylew. Nie mogłeś wziąć sobie kogoś śmieszniejszego na partnera? Na przykład Piotra Kędzierskiego po wylewie? - mówił komik.

Co na to dziennikarz? Jest jego komentarz!


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Anna Mucha komentuje intymne fragmenty w biografii Wojewódzkiego. Nie uwierzycie jak zachowała się przed naszą kamerą!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Michał Figurski nie jest obrażony na Wojewódzkiego

Roastem Kuby Wojewódzkiego zajęła się już Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Wpłynęło już kilka skarg na program, który, według niektórych, widzów był za ostry. Nawet prokuratura sprawdza, czy na planie show, poprzez wyśmiewanie się ze śmierci Bogusława Kaczyńskiego czy choroby Michała Figurskiego, nie doszło do przestępstwa.

Zupełnie inne zdanie w tej kwestii ma sam zainteresowany, który na swoim Facebooku ogłosił, że wiedział o tym, że w programie będą żarty z jego wylewu. Co więcej, prosi o dystans do takich informacji. Sugeruje również prokuraturze, żeby zajęła się osobami, które rzeczywiście życzą mu źle:

Poniewaz ja akurat uwazam ze za kolegMi nalezy sie wstawiac, w zwiazku z informacjami o tym ze prokuratura ma sie zajmowac roastem w tvn i rzekomymi drwinami z mojej choroby o,ktorych zreszta bylem uprzedzony, chcialbym poprosic organy scigania aby najpierw zajely sie osobami ktore w sposob bezposredni zycza mi abym pozostal na wozku dozywotnio i aby podobny los spotkal cala moja rodzine co znacznie bardziej uwlacza mojej godnosci niz kilku rozesmianych panow oraz Pani. Z wyrazami WYLEWNEGO szacunku dla wszystkich swiadomych dystansu do rzeczywistosci Z powazaniem Michal Figurski - pisze Michał (pis. oryginalna).

Jak widać, sam roastowany ma więcej dystansu i poczucia humoru, niż ci, którzy ten roast oglądali. TVN szykuje już kolejny odcinek. Czy po takich kontrowersjach stacja będzie ryzykować?

 

Zobacz także: Historia konfliktu Kuby i Michała Figurskiego.

 

Michał Figurski został obrażony w roaście.

Michał Figurski w dżinsowej koszuli
Fot. ons.pl

 

Nie czuje się jednak dotknięty żartami ze swojej choroby.

Michał Figurski na urodzinach 4fun.tv

 

Czy w programie Kuby Wojewódzkiego jego goście przesadzili?

Cezary Jurkiewicz, Sebastian Rejent, Antoni Syrek-Dąbrowski na roascie Wojewódzkiego
Fot. Facebook

Czy jesteś oburzony żartami z Michała Figurskiego na roście Kuby?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje