Wiemy, kto poprowadzi nową edycję "Hell's Kitchen"! To ogromne zaskoczenie!

Wojciech Modest Amaro odchodzi z Hell's Kitchen
Fot. East News

To oficjalne! Wiemy, kto zastąpi Wojciecha Modesta Amato w szóstej edycji programu "Hell's Kitchen". Jak podaje Polsat, będzie to Michał Bryś - szef kuchni i współwłaściciel warszawskiej restauracji L’enfant Terrible. Zobaczcie, kim jest nowy gwiazdor Polsatu.

 

POLECAMY: Amaro to tak naprawdę... Wojciech Basiura. Jakie są prawdziwe nazwiska polskich gwiazd?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Kto poprowadzi Hell's Kitchen? Michał Bryś - kim jest nowy prowadzący?

Po odejściu Wojciecha Modesta Amaro długo zastanawiano się, kto poprowadzi nową edycję kulinarnego show. A będzie to Michał Bryś! Kim jest? Nowy prowadzący "Hell's Kitchen 6" jest szefem kuchni i współwłaścicielem warszawskiej restauracji L’enfant Terrible. Michał Bryś został okrzyknięty tytułem "Szef Jutra 2016" przez Gault&Millau - polską edycję jednego z najbardziej prestiżowych przewodników kulinarnych świata. Już od września na antenie Telewizji Polsat Michał Bryś poprowadzi szóstą edycję najsłynniejszego kulinarnego show „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”.

W moim poprzednim życiu byłem reżyserem, scenarzystą, menadżerem artystów i producentem telewizyjnym – mówi o sobie Michał Bryś.

 

Przez 15 lat pracy w branży muzycznej i telewizyjnej udało mu się osiągnąć wiele sukcesów, zdobyć uznanie i pracować z najlepszymi, m.in.: z zespołem Hey, Kasią Kowalską, Kasią Nosowską, Perfectem i wieloma innymi artystami. Porzucił pracę na rzecz gotowania!

 

Michał Bryś nie skończył żadnej szkoły gastronomicznej, nie przeszkadzało mu to w zdobywaniu doświadczenia zawodowego na stażach w najlepszych restauracjach świata: De Librije w Zwolle (3 gwiazdki Michelin), The Ledbury w Londynie (2 gwiazdki Michelin), Geranium w Kopenhadze (3 gwiazdki Michelin), The Harwood Arms w Londynie (1 gwiazdka Michelin). Jednak pierwszą profesjonalną kuchnią, w której nowy prowadzący "Hell's Kitchen" miał szansę odbyć staż było Atelier Amaro - pierwsza polska restauracja wyróżniona gwiazdką Michelin.

 

Zobacz także: jak napisać podanie o staż

 

 

Michał Bryś pasję do gotowania ma w genach. Jego rodzina prowadziła restaurację na Śląsku i zajmowała się młynarstwem i rzeźnictwem. W świat gotowania wprowadziła go babcia:

Babcia rewelacyjnie gotowała, była kucharką totalną i siedziała tylko w kuchni. Zawsze po szkole chodziłem do niej na obiad. Siedziałem w tej kuchni i patrzyłem, co tam się dzieje. Chłonąłem te zapachy i próbowałem tych wszystkich rzeczy – wspomina Michał Bryś

Michał Bryś ma wiele sukcesów na koncie. Po sześciu miesiącach od otwarcia, L’enfant Terrible otrzymała zaszczytne wyróżnienie 2 czapek przyznawane przez prestiżowy francuski przewodnik kulinarny Gault&Millau. Zdobyła również tytuł „Knajpy Roku 2014 według Czytelników Gazety Wyborczej” i zajęła 1. miejsce w rankingu najlepszych restauracji 2014 roku według KrytykaKulinarna.pl. Michał Bryś otrzymał także nagrodę magazynu Warsaw Insider - Best Newcomer 2014. Rok później został wyróżniony tytułem Szef Jutra Gault&Millau Tour 2015 regionu Centrum, a następnie otrzymał jedną z cenniejszych nagród międzynarodowego świata gastronomii - Szef Jutra 2016 Gault&Millau Polska. Restauracja L’enfant Terrible jako jedna z ośmiu restauracji w Polsce otrzymała 3 czapki i jedną z najwyższych not w tej kategorii - 15.5 punktu w przewodniku Gault&Millau Polska na rok 2016. W marcu 2016 roku restauracja Michała Brysia otrzymała również rekomendację czerwonego przewodnika Michelin. - czytamy w informacji prasowej.

 

Michał Bryś jest iluzjonistą polskiej gastronomii! Z wykształcenia i pierwszego zawodu aktor teatralny i filmowy, z zamiłowania - szef kuchni. Połączenie żywiołu kulinarnego i performatywnego da uczestnikom i widzom „Hell's Kitchen” zupełnie niepowtarzalne doznania– jest przekonany Maciej Nowak.

 

Szósty sezon Hell's Kitchen z nowym szefem kuchni Michałem Brysiem zadebiutuje we wrześniu na antenie Telewizji POLSAT.

 

Zaskoczeni?

 

Zobacz: Dlaczego Wojciech Amaro odszedł z "Hell's Kitchen"? Tłumaczy to żona szefa kuchni

 

Michał Bryś nowym prowadzącym Hell's Kitchen!

Kim jest Michał Bryś - nowy prowadzacy Hell's Kitchen?

 

Zastąpi on Wojciecha Modesta Amaro?

Wojciech Modest Amaro w koszulce polskiej reprezentacji, Ewa Wachowicz w żółtej sukience
Fot. Eastnews

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

To dobry wybór?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady