• BoyToy

Baryza pracował w klubie dla gejów. Model wspomina to przed naszą kamerą

Michał Baryza jako jedyny z mężczyzn w czwartej edycji Top Model dotarł do wielkiego finału. Wprawdzie nie udało mu się wygrać, ale zyskał ogromną popularność i prawdopodobnie jeszcze o nim usłyszymy. Nagła rozpoznawalność i sława sprawiły jednak, że wyszło na jaw kilka faktów z jego życia, o których zrobiło się głośno. Przypomnijmy: Michał Baryza z Top Model pracował w klubie dla gejów. Mamy zdjęcia

Informacja i zdjęcia Baryzy z klubu dla gejów wywołały sporą burzę wśród internautów, a jego profil na Facebooku został zasypany pytaniami o orientację seksualną. AfterParty.pl miało okazję porozmawiać z Michałem tuż po wielkim finale Top Model i zapytaliśmy oczywiście o tę kontrowersyjną pozycję w jego życiu zawodowym. W rozmowie z nami model wyznał, że bardzo cieszy się z tego, iż pracował w barze dla homoseksualistów, bo dzięki temu mógł przekonać się, że wszyscy ludzie są tacy sami. Twierdzi też, że było to bardzo pouczające doświadczenie.
 

Bardzo się cieszę z tego, że pracowałem w gejowskim klubie. Poznałem ludzi z innej strony, bo każdy mówi "gej, pedał to zły, inny człowiek", a ja chciałem poznać tych ludzi, zamienić z nimi kilka zdań. A w barze można ich poznać tak naprawdę od innej strony - można spotkać bardzo wielu inteligentnych ludzi z bardzo dobrą osobowością i oni wcale nie są inni. Na ulicy nikt nie poznałby, że ten człowiek jest gejem, ale jak już się tego dowie to patrzy na niego w ten sposób. Bardzo się cieszę, że tam pracowałem, to mnie doświadczyło i dało mi też taką wizję: "Michał, nie można lekceważyć żadnego człowieka, z każdym można porozmawiać, z każdym można się pośmiać i usiąść nawet wypić herbatę" - tłumaczy w rozmowie z nami Michał.


Model wyznał nam też, że obecnie jego serce jest zajęte i ma dziewczynę. To zła wiadomość dla jego fanek?

Zobacz: Gwiazdor "Mam Talent" w reklamie gejowskiego pisma. To jego coming out

 

Galeria seksownych zdjęć Michała Baryzy:

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady