• ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Oni zaskoczyli nas swoimi metamorfozami. Kto z nich zmienił się najbardziej? PLEBISCYT

Jeśli chodzi o metamorfozy, gwiazdy nie przebierają w środkach. Imponujące utraty kilogramów, subtelne operacje nosa - w drodze do ideału wszystkie chwyty są dozwolone. Kto twoim zdaniem przeszedł największą zmianę? Adele, Tyra Banks czy może Sam Smith?

Co chcemy w sobie zmienić?

Nie ważne, czy jesteśmy gwiazdami, czy tak zwanymi "zwykłymi" ludźmi. Praktycznie wszyscy, zawsze znajdziemy w swoim wyglądzie coś, co chcielibyśmy zmienić. Jest to waga, kształt nosa czy rozmiar biustu, ale także mniejsze problemy jak fryzura czy makijaż. "Bardzo rzadko zdarza się spotkać kobietę, która jest zadowolona ze swojego wyglądu", mówiła rozmowie z makijażystką, Małgorzatą Smelcerz i Sławomirem Sobusiakiem, dyrektorem zarządzającym BTL, projektantka Lidia Kalita. Eksperci dyskutowali także o różnych potrzebach i kompleksach osób z branży modowej i spoza niej. Całą rozmowę obejrzysz tutaj:

 

Na jakie zmiany najczęściej decydują się gwiazdy?

Problem, z którym najczęściej borykają się gwiazdy to oczywiście zbyt wysoka waga. Zmagają się z nią dokładnie tak samo jak my. Znamy jednak przynajmniej kilka przykładów naprawdę imponujących metamorfoz. Jest to chociażby aktor Jonah Hill czy Adele, która po urodzeniu dziecka zadbała o swoje zdrowie i figurę. Takie zmiany to najczęściej efekt diety i ćwiczeń, ale bardzo często także zabiegów wyszczuplających. Wciąż bardzo popularna jest liposukcja, ale także coraz bardziej nowoczesne i bezinwazyjne metody, które jednocześnie redukują tkankę tłuszczową, cellulit i ujędrniają skórę, czyli na przykład fale radiowe czy akustyczne.

 

Drugim popularnym zabiegiem jest korekta nosa. Dzisiaj zmiany, na które decydują się gwiazdy są raczej delikatne i nie zmieniają zupełnie twarzy. Na operację zdecydowały się na przykład Khloe Kardashian czy Tyra Banks. U obu z nich, lekka minimalne poprawki sprawiły, że wyglądają o wiele lepiej!

 

Oprócz wspomnianych zabiegów, na porządku dziennym są wszelkie sposoby, które pomagają gwiazdom zachować młody wygląd twarzy. Wszelkiego rodzaju procedury jak mezoterapia mikroigłowa czy lifting ultradźwiękami są niezwykle popularne.

 

Materiał powstał we współpracy z marką BTL.


Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady