Young Stars robią wszystko, żeby zdetronizować Michała Szpaka! Udało się? PLEBISCYT na najlepszą męską stylizację tygodnia

Wreszcie wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Poprzedni plebiscyt wygrał oczywiście Michał Szpak, ale w tym tygodniu ma sporą konkurencję w postaci artystów Young Stars! Michała Szpaka próbują zdetronizować Jeremi Sikorski, Artur Sikorski, Bartek Kaszuba, Jaś Dąbrowski, a także Robert Lewandowski. Komu się to uda? Wybierzcie najlepszy look męski i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej!

Artyści Young Stars znają się nie tylko na muzyce, ale i na trendach! Nic więc dziwnego, że Jaś Dąbrowski, prywatnie chłopak Sylwii Przybysz, postawił na spodnie w supermodny wzór kraty. Kratę, tylko że na koszuli wybrał również Jeremi Sikorski, brat Artura. Artur, były chłopak Sylwii Przybysz, zaprezentował się natomiast w szaro-czarnym looku, a dominującym jego elementem był eleganci szal Louis Vuitton. Takiej stylizacji z pewnością nie powstydziłby się nawet Robert Lewandowski.

 

Zobacz: TYLKO U NAS: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą! Mamy komentarz!

 

 

 

Tym bardziej że Robert Lewandowski w tym tygodniu też postawił na szarości - miał na sobie ciepły sweter w tym kolorze. Michał Szpak jak zwykle zaszalał. Nie jest tajemnicą, że jest jedynym artystą, który stawia na oryginalne, nietypowe i zwracające uwagę stylizacje. Tym razem miał na sobie kostium z elementami przezroczystości! Bartek Kaszuba wybrał za to prosty, aczkolwiek luksusowy look - pokazał się w pomarańczowej bluzie Calvina Kleina.

 

Zobacz: Michał Szpak zarobił w tym roku fortunę! Jest już milionerem?

 

 


Może Cię również zainteresować:

Johnny Orlando zdradził nam swoje największe marzenie! Związane jest z jego fanami!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady