Michał Szpak zawsze zachwyca, ale czy i tym razem? Plebiscyt na najlepszą męską stylizację tygodnia

Czas wybrać najlepszą męską stylizację tygodnia! Poprzedni plebiscyt wygrał oczywiście Michał Szpak, ale w tym tygodniu ma sporą konkurencję. O tytuł najlepiej ubranego faceta walczą z nim bowiem: Jaś Dąbrowski, Artur Sikorski, Robert Lewandowski, a także bracia Dawid i Michał Kwiatkowscy. Czy ktoś pokona Michała Szpaka? Wybierzcie najlepszy look męski i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej!

Dawid i Michał Kwiatkowski udowodnili, że są najbardziej stylowymi braćmi w polskim show-biznesie! Ostatnio zostali przyłapani w Warszawie i zachwycili swoimi lookami. Dawid Kwiatkowski miał na sobie białą koszulę i czarne spodnie - klasyczne połączenie zawsze jest na topie! Jego brat Michał wybrał natomiast stylowy płaszcz i spodnie w paski. Z kolei Jaś Dąbrowski postawił na supermodną kratę, która jest jednym z najgorętszych wzorów tego sezonu.

 

Zobacz: Który z braci Kwiatkowskich jest przystojniejszy? Zobacz zdjęcia i zagłosuj! POJEDYNEK

 

Tymczasem Robert Lewandowski i Artur Sikorski mieli podobne looki z okazji Halloween. Roberta ciężko jednak poznać pod maską w jego halloweenowej stylizacji! Były chłopak Sylwii Przybysz wybrał natomiast białą bluzę z czerwonymi napisami, czarną maskę i czarną czapkę z daszkiem. W tym tygodniu Michał Szpak wyglądał wyjątkowo skromnie. Miał na sobie ramoneskę i białą bluzkę. Do tego dobrał czarną apaszkę.

 

Zobacz: Tego nie zobaczysz w tv! Kulisy programu "The Voice of Poland" i rozśpiewany Michał Szpak!

 

 


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady