Meghan Markle przed ślubem dostanie coś cennego od królowej! Nie można tego kupić za żadne pieniądze

Meghan Markle, książę Harry
Fot. East News

 

Meghan Markle otrzyma herb od królowej Elżbiety II. Zanim amerykańska aktorka zostanie żoną brytyjskiego księcia, wstąpi w szeregi arystokratów. Podobnie było w przypadku Kate Middleton, która również nie posiadała szlacheckich korzeni. Tuż przed ślubem ojciec przyszłej księżnej, Michael Middleton, otrzymał herb, którym od tej pory mogą posługiwać się członkowie jego rodziny. Brytyjskie media spekulują, jak sprawa będzie wyglądała w przypadku Meghan Markle.

 

Zobacz też: Co łączy Meghan Markle i Kate Middleton? Nie tylko książęta i świetny styl...

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Harry i Meghan wyprowadzają się z Londynu przez Williama! Od czego zaczął się konflikt między braćmi?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Jak będzie wyglądał herb Meghan Markle?

 

Herb powinien łączyć elementy rodowe oraz osobiste. Dlatego na herbie rodziny Middleton pojawiły się trzy żołędzie, symbolizujące troje dzieci ojca Kate Middleton. Dęby to również drzewa charakterystyczne dla miasta, z którego pochodzi żona księcia Williama, czyli Bucklebury. Co więcej, symbolizują kwintesencję angielskości. Co pojawi się na herbie przyszłej żony księcia Harry'ego? Na razie nie wiadomo. Brytyjskie media rozpisują się o tym, że prawdopodobnie herb rodu Markle będzie nawiązywał do amerykańskiego pochodzenia rodziny. Niewykluczone, że zostaną w nim użyte kolory amerykańskiej flagi, czyli: czerwony, niebieski i biały. Mówi się również o symbolicznych gwiazdach i pasach, a nawet... amerykańskiej razie psów, czyli beagle'ach, które ponoć uwielbia Meghan Markle. Herb rodu Markle prawdopodobnie - podobnie jak to było w przypadku Kate Middleton - zostanie przekazany na ręce ojca Meghan, czyli Thomasa Markle'a. Elementy herbu rodziny Markle zostaną wykorzystane w herbach rodowych potomstwa księcia i przyszłej księżnej.

 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego zaplanowany jest na 19 maja 2018 roku. Uroczystość odbędzie się w kaplicy św. Jerzego w Londynie, a następnie goście zostaną zaproszeni na lunch w sali St George’s Hall.

 

Polecamy: Oto wszystko, co musicie wiedzieć o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

 

Taki herb otrzymała rodzina Middleton tuż przed ślubem Kate i Williama.

herb rodziny Middleton
Fot. East News

Brytyjczycy już spekulują, co znajdzie się na herbie familii Markle.

Meghan Markle
Fot. East News

Będziesz oglądać ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje