Od teraz będą nierozłączne! Meghan Markle i Kate Middleton będą narażone na pierwsze konflikty. Dlaczego?

księżna Kate, Meghan Markle
Fot. East News/Instagram

Meghan Markle i książę Harry po ślubie mieli przenieść się do Nottingham Cottage w Kensington Palace. Jednak okazało się, że nie będzie to możliwe, ponieważ pałac jest w remoncie. Książęca para nadal mieszka w apartamencie Harry'ego. Jeszcze nie wiadomo, kiedy przeprowadzka dojdzie do skutku.
 

Jak widać, księżna Sussex wcale nie naciska na przeniesienie do pałacu w Kensington. Powodem może być bliskie sąsiedztwo Kate i Williama. To oni mieszkają obok remontowanego domu, w którym mają wkrótce zamieszkać Meghan i Harry.

 

Zobacz: Księżna Kate zmiażdżona przez znaną aktorkę. Takiej krytyki nikt się nie spodziewał! Poszło o jej wygląd po porodzie!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Mama Kate Middleton udzieliła pierwszego od 15 lat wywiadu! Co to ma wspólnego z konfliktem Kate i Meghan? Wiemy!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Kosztowny remont...

Remont 21-pokojowego pałacu ma kosztować blisko 2 miliony dolarów. Jeśli prace niebawem dobiegną końca, jeszcze w tym roku Meghan i Kate będą sąsiadkami. Może się okazać, że to właśnie wtedy pałac będzie musiał tuszować pierwsze konflikty!

 

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry
Fot. East News

 

Meghan Markle i księżna Kate

Fot. East News

Meghan Markle i Kate Middleton zostaną przyjaciółkami?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje